כשאתם מריחים ריח לא נעים שעולה מפתח הביוב – חשוב לטפל בזה כמה שיותר מהר! אנחנו בביובית אלפא יכולים להגיע עד אליכם, בכל יום ובכל שעה ולהציע שירותי ביובית באזור במחירים נוחים.

ביובית באזור רלוונטית לטיפול במגוון תקלות ביוב. למה אסור להזניח בעיות בביוב? מה גורם לסתימות בצנרת והאם ניתן לתקן צנרת ביוב שנסדקה? על השאלות הללו ואחרות, נענה מיד.

 

ביובית באזור 24 שעות במחירים ללא תחרות!

✔️ שאיבת ביוב באזור, כולל שאיבת בורות ספיגה ושומנים

✔️ איתור תקלות בצנרת עם סיב אופטי עד לעומק 50 מטר!

✔️ ביובית נמוכה לשאיבת הצפות באזור בחניונים ומרתפים

✔️ שאיבות ביוב בכל רחבי המועצה המקומית אזור

✔️ להצעת מחיר למגוון עבודות ביוב והסביבה >>

התקשרו לטלפון: 055-9703793

 

ביובית באזור
שירותי ביובית במועצה המקומית אזור – הגעה מהירה מסביב לשעון

 

 

שאיבות ביוב באזור – למה רק עם ביובית?

אנשים רבים טועים לחשוב, שרוב בעיות הביוב ניתנות לטיפול על ידי שימוש בפומפה, או לכל היותר הזמנת אינסטלטור ביוב באזור שיפתור את התקלה.

חשוב להבין כי ישנן תקלות שרק קבלן ביוב מורשה יכול לטפל בהן! אנחנו בביובית אלפא מבצעים מגוון רחב של עבודות ביוב ביישוב אזור, לרבות פעולות מורכבות המצריכות יידע וניסיון רב, שאף אינסטלטור רגיל לא יכול להציע.

בנוסף, יש להבין כי כאשר אתם מתמודדים עם הצפה של הביוב, סתימה חמורה בצנרת או בעיות דומות לאלו, חשוב ששאיבות הביוב הללו יתבצעו אך ורק על ידי ביובית:

✔️ למשאית ביובית יש מיכל גדול – המיכל שנישא על גבי משאית הביובית, הוא מספיק גדול כדי להכיל כמות אדירה של מים. כך אנחנו יכולים להציע את הפתרון המתאים, במקרים שחייבים לשאוב הצפת מים בכמות גדולה במיוחד, או כאשר עולה הצורך לשאוב בריכה מלאה במי שופכין.

✔️ הצינורות של הביובית הם עמידים וחזקים במיוחד – מי הביוב הם מזוהמים מאוד ויש בהם מיליוני חיידקים ובקטריות. אסור שהנוזל המסוכן הזה יבוא במגע עם בני אדם, בעלי חיים ואפילו לא עם צמחיה.

✔️ צינורות חזקים שמחזיקים מעמד גם בשימוש אינטנסיבי – השאיבה של הביוב מתוך הבור, הבריכה או כל מקום אחר שאליו אנו נשלחים, נעשית באמצעות צינורות חזקים ועבים, שיכולים לעמוד בזרימה מהירה של כמויות מים ואינם ניזוקים תוך כדי התהליך הזה.

✔️ לביובית יש מכשור ייעודי לכל פעולה – ביובית מכילה, מלבד הצינורות והמיכל, גם דיזות שונות שמעניקות את יכולת הכיוונון לבעלי המקצוע, כשיש צורך להזרים מים בלחץ גבוה החוצה כאשר אנו נקראים לשטח לצורך פתיחת סתימות בביוב, או כששוטפים ומנקים את הביוב.

אנחנו בביובית אלפא מחזיקים בביוביות שנותנות מענה לכל בעיה הקשורה בביוב ויכולים לשלוח אליכם ביובית נמוכה באזור לשאיבות בחניונים, מקלטים ומרתפים, ביובית ניידת לאזורים חקלאיים לא נגישים ומשאיות ביובית, שמאפשרות לנו להציע מעטפת שלמה של שירותי ביובית באזור ובסביבתה.

 

פתיחת סתימה בביוב באזור – שלב אחר שלב

סתימה בביוב עלולה להיווצר באופן פתאומי, כשמנסים למשל "להוריד באסלה" כמות גדולה מדי של נייר טואלט, או כשמשליכים לאסלה אשפה שלא אמורה להיכנס אליה כמו חיתול משומש או מגבונים.

מצד שני, סתימה בצנרת יכולה גם להיות בעיה שנוצרת לאט לאט, למשל אם משליכים שאריות של אוכל שומני לכיור במטבח. בדרך כלל לא נוכל לראות מיד שנוצרת סתימה, אלא שהשומנים יילכו ויצטברו בדופן הפנימית של הצנרת ובסופו של דבר יחסמו את מעבר מי השופכין בתוכה.

אנחנו בביובית אלפא פועלים באזור ומשתמשים בעוצמה של הביוב כדי לפתוח סתימה ועושים זאת בשיטה הבאה:

#1) שואבים את ההצפה – אחד הנזקים המיידים של סתימה בביוב הוא שאין למי הביוב לאן לזרום ולכן הם "עולים למעלה" וזה גם מה שמה שגורם לאנשים להבחין פתאום בריח הלא נעים של הנוזלים הללו. כשנוצרת הצפה של ממש בגלל הסתימה, אנחנו קודם כל נשאב את המים על מנת למנוע סכנה לסביבה, לבני האדם ולציוד וכדי שנוכל להמשיך לשלב הבא שהוא טיפול בסתימה עצמה.

#2) מזרימים מים בלחץ גבוה – באמצעות הדיזות הייחודיות שעל גבי הביובית, ניתן לכוונן את עוצמת המים ולייצר לחץ חזק במיוחד, שפותח כל סתימה ומשחרר את הצנרת. לאחר שנשאב את ההצפה, נוכל להזרים כמות גדולה של מים בבת אחת ולשחרר את החסימה.

#3) בודקים מדוע נוצרה הסתימה והאם יש בעיות נוספות בצנרת – גם אם ברור שהסתימה נוצרה בגלל שימוש לא נכון בביוב והשלכת פסולת לכיור או לאסלה, חשוב לבדוק האם ישנן בעיות נוספות בצנרת או חסימות שלא נראו בשלב הראשוני.

אנחנו יכולים להחדיר מצלמה זעירה המחוברת לסיב אופטי ומסוגלת להגיע עד לעומק של 50 מטרים. פעולת צילום קווי הביוב מאפשרת לבחון בקפידה את הצנרת ו"לעלות" על נזקים נוספים כמו סדקים, בלאי או אפילו שורשי עצים שחדרו לביוב ושחשוב לטפל בהם באופן מיוחד, כפי שנסביר מייד.

חיתוך והסרת שורשים בביוב באזור – למה זה חשוב?

עצים גדולים כמו פיקוס ועצים נוספים, מצמיחים שורשים עבים שמתארכים בקצב גבוה ו"מחפשים" מקורות מים בקרבתם. כאשר יש פתח ביוב בסמוך לעצים כאלה, השורשים יגיעו עד אליו ויגדלו ממש בתוך צנרת הביוב.

הצמיחה של שורשי עצים בתוך הצנרת עלולה לחסום את המעבר התקין של מי הביוב ואפילו לסדוק או לשבור את הצינורות עצמם.

אנחנו מסירים שורשים מהביוב באמצעות קיצוץ שלהם ולאחר מכן הזרמה של מים בלחץ גבוה, ממש כפי שאנחנו עושים בשביל לפתוח סתימות סטנדרטיות בביוב, על מנת לנקות את הצנרת מהפסולת של השורשים עצמם ומהצטברות של לכלוך נוסף.

גם במקרה שהסתימה בביוב נגרמה בגלל צמיחת שורשים בצנרת, אנחנו ניתן מעטפת מלאה של פתרונות ולא נסתפק בהסרה וסילוק השורשים בלבד. פעולות משלימות לאחר התיקון של הבעיה הראשונית, מאפשרות לצנרת להחזיק מעמד זמן רב בתפקוד תקין.

 

ביובית באזור
ניקוי ביוב והסרת שורשים מהביוב באזור – חשובים בין היתר כדי לאפשר למי גשמים להיקלט בבורות הביוב ולמנוע הצפות ברחוב

 

מחיר ביובית באזור – כמה עולה?

עלות השירותים שאנחנו מציעים בתחום הביוב היא משתלמת במיוחד – אנחנו מתמחרים את כל עבודות הביוב שלנו במחירים נוחים, על מנת שלא תהססו להזמין אותנו לפתרון כל בעיה שקיימת בביוב.

הזמינות שלנו היא מסביב לשעון והמחיר מושפע, בין היתר, משעת הקריאה, כשהמחיר עצמו יכול לעלות בשבתות, בחגים ובשעות הלילה.

כל המחירים של שירותי הביוב שלנו מופיעים במחירון המלא – בטבלה הבאה תוכלו להתרשם מן העלויות של השירותים הפופולריים ביותר ביישוב אזור ובסביבה הקרובה:

ביובית ביישוב אזור מחיר לשירות מחירון מומלץ לשירותי ביוב
מחיר הסרת שורשים מהביוב באזור החל מ- 790 ₪
מחיר שאיבת מגבונים ופסולת כולל פתיחת סתימה בביוב ביתי באזור החל מ- 700 ₪
עלות שאיבת הצפה מחניון או מקלט עם ביובית נמוכה החל מ- 790 ₪
עלות ריקון בור שומן או שאיבת בור ספיגה באזור החל מ- 650 ₪
מחיר תיקון צנרת ללא הרס באזור החל מ- 1800 ₪
עלות ניקוי צנרת ביוב כולל שאיבה ושטיפת קווים החל מ- 1200 ₪
מחיר צילום קווי ביוב ביישוב החל מ- 800 ₪
עלות פינוי והטמנת פסולת ביוב החל מ- 400 ₪

 

ביובית אלפא – שולחים אליכם ביובית מתאימה לכל בעיה ובכל שעה

אנחנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה עבור שירותי ביובית מעכשיו לעכשיו באזור ובכל היישובים הסמוכים! אל תהססו לקרוא לשירותי ביוב מקצועיים כדי לפתור במהרה את הבעיה הקיימת בביוב שלכם!

הזמינו את המקצוענים שלנו בביובית אלפא, אנו מבטיחים להגיע תוך זמן קצר!

 

מגיעים גם ליישובים הסמוכים: ביובית בעיר חולון | ביובית בעיר רמת גן