מתמודדים עם תקלה או בעיה בביוב וצריכים בדחיפות שירותי ביובית בגבעתיים? אנחנו בביובית אלפא זמינים עבורכם 24 שעות ביממה לשאיבות מים מכל סוג, שטיפות, צילום קווי ביוב ושירותים נוספים.

למה חשוב לשאוב מי שופכין עם ביובית בלבד? איך אנחנו מבצעים שאיבת ביוב בגבעתיים? כיצד נוצרת הצפה ובאיזו דרך אפשר לפתוח סתימות בביוב מבלי להרוס את הצנרת? מיד נענה על כל השאלות.

 

ביובית בגבעתיים 24 שעות ביממה, מחירים ללא תחרות!

✔️ שאיבת ביוב בגבעתיים עם ביובית בכל רחבי העיר

✔️ שאיבת הצפות במקלטים ובחניונים תת קרקעיים

✔️ שטיפת קווי ביוב במקצועיות במחיר מנצח

✔️ פתיחת סתימות ביוב בגבעתיים והסביבה

✔️ צילום צנרת ביוב בכל עומק!

✔️ ביובית בכל שכונות העיר גבעתיים >>

התקשרו לטלפון: 055-9703793

 

ביובית בגבעתיים
ביובית בגבעתיים לשאיבת הצפות, פתיחת סתימות ביוב ועוד במחיר אטרקטיבי

 

 

מחירון ביובית בגבעתיים

העלויות של שירותי הביובית שלנו הן מהמשתלמות ביותר בישראל. גם כשתחפשו את הביטוי "ביובית בגבעתיים מידרג" ייתכן שבסופו של דבר תגיעו אלינו – ותגלו שבמחירים מעולים והוגנים, ניתן לקבל טיפול יסודי, מקצועי המלווה בשירות אדיב, על ידי חברת ביובית שמציעה מגוון רחב של שירותים חדשניים.

המחירים אצלנו עשויים להשתנות מעט בהתאם לשעת הקריאה, כיוון שאנחנו זמינים עבורכם בכל שעה ועם זאת העלות תהיה גבוהה יותר, בשעות שהן מחוץ ליום העבודה הסטנדרטי, כמו גם בחגים ובשבתות.

תוכלו להתרשם מדוגמאות של מחירי שירותים פופולריים במיוחד באזור גבעתיים, בטבלה הבאה:

ביובית באזור גבעתיים מחיר לשירות מחירון מומלץ לשירותי ביוב
מחיר שטיפת קו ביוב בגבעתיים החל מ- 700 ₪
פתיחת סתימות ביוב בגבעתיים החל מ- 600 ₪
עלות שאיבת בור שומן / רקב / ספיגה החל מ- 650 ₪
הסרת שורשים בביוב, גבעתיים החל מ- 600 ₪
עלות שאיבת הצפה החל מ- 790 ₪
עלות צילום קווי ביוב החל מ- 800 ₪
מחיר הפעלת רובוט לתיקון צנרת הביוב החל מ- 2000 ₪
עלות פינוי והטמנת פסולת ביוב החל מ- 400 ₪
מחיר תיקון צנרת ללא הרס החל מ- 1800 ₪
מחיר שאיבת בור ספיגה החל מ- 600 ₪

קבלן ביוב בגבעתיים בזמינות גבוהה

בכל מה שקשור לבעיות ביוב, מהירות התגובה היא חשובה ובמיוחד כשמדובר בבעיות פתאומיות שלא היו להן סימנים קודם לכן. הצפה פתאומית בחניון תת קרקעי למשל, למעשה "משתקת" את האפשרות לחנות במתחם וגורמת לבעיה חמורה עבור אנשים רבים שאמורים לחנות בו.

התגובה המהירה שלנו בביובית אלפא ויכולת ההגעה למקום הקריאה כדי להעניק פתרון מעכשיו לעכשיו, מאפשרת את שאיבת המים מהחניון, את ייבושו המלא בתוך שעות ספורות ואת היכולת לחזור ולהשתמש בו.

ככלל, תקלות בביוב והצפות ביוב במיוחד, יכולות להפוך למורכבות וחמורות בתוך זמן קצר וגם להפוך במהרה לסכנה תברואתית, זאת כי מי הביוב הם מזוהמים מאוד וכל מגע שלהם עם צמחיה, בעלי חיים ובני אדם עלול לחולל נזקים לבריאות. אין ספק כי "משיכת זמן" בכל הקשור לביוב היא לא מומלצת – גם כשהתקלה, לכאורה, לא מפריעה באופן מיידי למהלך החיים בצורה משמעותית.

האפשרות להזמנת ביובית באזור גבעתיים 24 שעות ביממה היא אחד מהיתרונות המובהקים של השירות שלנו ואנחנו זמינים עבורכם גם בשבתות ובחגים.

 

שירותי ביובית בגבעתיים לתחזוקה שוטפת של תשתית הביוב

רוב האנשים מכירים את הנושא של טיפול בביוב, רק כשהם נתקלים בבעיות בביוב ונאלצים להתמודד לראשונה עם תיקון הנזקים. אצלנו תוכלו לקבל מגוון שירותים קבועים שנעשים באמצעות ביובית, שמטרתם לשמר את המצב התקין של מערכת הביוב, כגון שטיפת קווים, ריקון של בורות ספיגה, ניקוי ביוב ועוד.

אין צורך להמתין עד שיעלה ריח רע מתוך הביוב או שתבחינו בנזילה, על מנת להזמין אנשי מקצוע שיטפלו בבעיה. להפך – ככל שתקפידו על תחזוקה נכונה של המערכת ועל טיפולים משלימים ומקצועיים באופן קבוע, כך תוכלו להרחיק את הבעיות ואפילו למנוע אותן לחלוטין.

 

שאיבת ביוב גבעתיים
שאיבת ביוב בעיר גבעתיים עם ביובית אלפא

 

עבודות ביוב בגבעתיים ב-3 שלבים

אצלנו בביובית אלפא שימת הדגש היא על שלושה נושאים חשובים, במתן השירות:

#1 פתרון מהיר לבעיה הקיימת – כשישנה הצפה כפי שהסברנו קודם, כמובן שלפני הכל חשוב לשאוב את המים. כשמדובר בחניון תת קרקעי, במקלט או במקום נמוך אחר, אנחנו מתאימים את המכשור לצורך ושולחים ביובית קטנה בגבעתיים, שמסוגלת להגיע גם למקומות שמשאית ביובית סטנדרטית לא יכולה. הטיפול המהיר והיעיל שלנו מאפשר רגיעה מסוימת, אבל זה לא מספיק אם לא ממשיכים לשלב הבא, שלב הבדיקות המעמיקות יותר.

#2 בדיקות מעמיקות ומשלימות – גם כשנראה שהבעיה נפתרה וההצפה יובשה, לכאורה, זה לא מספיק. צילום ביוב עם סיב אופטי שמגיע עד לעומק של 50 מטר, מאפשר לנו להגיע לתוך קווי הביוב פנימה ולבדוק בצורה טובה מה גרם להצפה. בדרך כלל מדובר בסתימה של הביוב אבל לפעמים אנו נמצא גם נזקים בצנרת, שיכולים לגרום לתקלות נוספות.

#3 טיפול בבעיות הנוספות שנמצאו – אם גילינו חסימה בצנרת נדאג לפתוח את הסתימה בלחץ מים גבוה. פתיחת סתימות ביוב בגבעתיים בדרך זו, משחררת כל חסימה קיימת ומונעת הצטברות של פסולת על דפנות הביוב. במידה שנמצא תקלות מורכבות יותר כמו צנרת חלודה או סדוקה, נוכל להציע תיקונים או אפילו חידוש צנרת ביוב, כפי שנסביר בהמשך.

חשוב להבין כי שלב הבדיקה שאחרי הטיפול הראשוני הוא קריטי: בדיקות יסודיות מאפשרות לנו לתת ללקוחות לא רק מענה מיידי, אלא מעטפת שלמה של פתרונות מתקדמים בתחום הביוב, שימנעו את התקלה הבאה ויאפשרו לביוב להמשיך ולתפקד בצורה תקינה למשך שנים קדימה.

 

פתיחת סתימות ביוב בגבעתיים והסרת שורשים

צמיחה של שורשים בתוך הצנרת היא בעיה מוכרת שקיימת בכל רחבי הארץ וגם בגבעתיים – והיא חלק מהבעיות שבדרך כלל ניתן להבין את החומרה שלהן, רק אחרי שבודקים לעומק את מערכת הביוב. צילום של קווי ביוב בטכנולוגיה החדשנית שלנו, מאפשר את התיעוד של היקף הנזק שגורמים שורשי עצים שצומחים לתוך הצינורות, מתפתחים בתוכם, סותמים את הביוב ומייצרים חסימות קשות, הצפות ונזקים לתשתית.

הטיפול בבעיה של צמיחת שורשים בצנרת היא דוגמה טובה לחשיבות הבדיקות המעמיקות כפי שהסברנו, כמו גם לטיפול הייחודי שחשוב להעניק לצנרת ש"סובלת" מבעיה זו. במקרה כזה, תופעות הלוואי של הצינורות הסתומים יהיו הפסקת הזרימה של הביוב באופן תקין, "עלייה" של מי הביוב למעלה והצפה. אם הצינור נסדק ונשבר, יכולה להיות בעיה אחרת, של נזילת מי ביוב לתוך החלל התת קרקעי שבו מותקן הצינור.

אנחנו מטפלים בעניין הזה מכל הכיוונים ובכמה שלבי פעולה:

>> טיפול ראשוני בבעיות שנגרמו בגלל צמיחת השורשים – שאיבות ביוב בגבעתיים יכולות לקרות מסיבות שונות. ראשית נדאג לשאיבת הביוב ונבדוק שאכן מדובר בשורשים שחדרו לצנרת.

>> הסרת השורשים שחוסמים את הצנרת – באמצעות צילום הקווים נדע עד לאן מגיעים השורשים ונוכל להסיר אותם, כדי לשחרר את הצינורות ולאפשר למי השופכין לזרום כמו שצריך.

>> טיפול כימי בשורשים למניעת המשך צמיחה – במקרים מסוימים אין ברירה וחייבים להפסיק את צמיחת השורש של העץ, במיוחד כשמדובר בעצים מאסיביים שמפתחים שורשים ארוכים ועבים מאוד.

ישנם מצבים שבהם עצים שצמחו ליד צינורות ביוב וצימחו לתוכם את השורשים שלהם, גרמו לנזקים כה כבדים עד כי הצנרת הרוסה ממש. צנרת של ביוב יכולה להינזק גם במצבים אחרים, כמו סתימות חמורות במיוחד ש"פוצצו" את הצינור או אפילו בלאי של שנים, שגרם לחלודה והתפוררות החומר שממנו עשוי הצינור.

האם ניתן למנוע בלאי של צנרת ביוב? לא תמיד. זה נכון שבאמצעות טיפולים קבועים ניתן לשמור על מצבה התקין של הצנרת, אבל באזורים שבהם מותקנים צינורות שצברו וותק של עשרות שנים, לרוב לא יהיה מנוס מהחלפת הצנרת באופן חלקי או מלא, גם במקומות שבהם לא היתה צמיחה של שורשים בתוך הצינורות או נזקים חמורים מסוג אחר לאורך השנים.

אנחנו בביובית אלפא יודעים לתת גם לזה פתרון מקצועי ואיכותי, כפי שנסביר מייד.

 

ביובית בגבעתיים
עלים יבשים ושורשי עצים שנכנסים לביוב בגבעתיים עלולים לגרום לסתימות בביוב

 

החלפת צנרת ביוב ושיקום צנרת הקיימת

שיקום הצנרת הקיימת יכול להתבצע כאשר הצינורות לא נהרסו לגמרי, משמע שיש עדיין אפשרות לתיקונים שיחזירו אותה לשימוש כמו כיסוי סדקים קטנים או שברים, באמצעות הכנסת רובוטים זעירים שמבצעים את העבודה ללא הרס – המשמעות היא מינימום של אי נוחות לסביבה וחיסכון אדיר בכסף.

במקרים חמורים במיוחד, שבהם הצנרת לא ניתנת לתיקון, אנחנו יכולים להחליף אותה לצנרת ביוב חדשה ותקינה.

המטרה היא, כמובן, לאפשר לקווי הביוב להחזיק מעמד גם בשימוש אינטנסיבי. אנחנו יכולים לתת מענה גם במצב שבו הצינורות הם חלק ממערכת ביוב מורכבת וגדולה וגם כשמדובר בתשתית ביוב קטנה יחסית, המשמשת קהילה מצומצמת של אנשים.

במקרים של החלפת הצנרת כולה, תמיד נעניק את הפתרון האולטימטיבי שיחזיק מעמד כמה שיותר זמן וכמובן נציע מחירים הוגנים לכל שירותי הביובית, גם במקרה הזה.

 

התקנת שוחת ביוב על פי התקן

מערכות ביוב חיצוניות זקוקות במקומות מסוימים לשוחות ביוב, שמאזנות את זרימת מי הביוב ומאפשרות להם להתקדם. זוהי למעשה מיכלית ביוב שמחברת בין הצינורות השונים ובמידה שהיא אינה מותקנת כראוי ובגובה הנכון, היא עלולה שלא לעשות את העבודה שלה ו"לתקוע" את מערכת הביוב כולה.

אנחנו מתקינים שוחות ביוב על פי התקן ולאחר תכנון יסודי, לצורך התאמה אופטימלית בין סוג השוחה, חומר הגלם ממנו היא עשויה ועומק ההתקנה לבין צרכי הלקוח.

בנוסף אנחנו מציעים שירותי ניקוי וריקון שוחות ביוב, התקנת מפריד שומנים, שאיבת מפריד שומנים וכן שאיבת בור ספיגה בגבעתיים, על מנת לספק שירותי ביובית מתקדמים גם באזורים שבהם בורות ומיכלים אלה משמשים כחלק חשוב של מערכת הביוב – ומכאן שחובה לרוקן אותם ולנקות אותם על בסיס קבוע.

 

פתיחת סתימה בביוב גבעתיים
פתיחת סתימה בביוב, גבעתיים

 

שאיבות ביוב בגבעתיים – רק עם ביובית אלפא!

בכל מה שקשור לבעיות בביוב אין מה להתלבט – הזמינו אך ורק את אנשי המקצוע שאתם יכולים לסמוך עליהם שיעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר.

המטרה שלנו היא לאפשר לכם ליהנות ממערכת ביוב תקינה ואיכותית, לאורך זמן. התקשרו בהקדם לייעוץ בנוגע לביוב שלכם ולקבלת הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת במיוחד!

 

Yair Divinsky
Yair Divinsky
13/08/2023
ביובית אלפא אלופים!! הגיעו אלינו בזמן ומהר לטפל בבריכת ביוב שנסתמה בבניין במקצועיות
bel g
bel g
02/07/2023
שירות יוצא מן הכלל! כבר משיחת הטלפון הראשונית הורגש שמדובר במקצוענים אמיתיים! הגיעו ממש מהר ואבחנו תוך רגע את הבעיה, עבדו בזריזות, היו ממש אדיבים ושירותיים וגבו מחיר הוגן לחלוטין, יצאנו ממש מרוצים ממליצים מאוד!
קרן בירן
קרן בירן
21/06/2023
קודם כל אציין שהגיעו במהירות מדהימה! ממש מעכשיו לעכשיו!! הצפה מטורפת בחניון של הבלוק שלי, שממש עצרה לכל השכנים את היום שלהם ואף אחד לא יכול היה להזיז את הרכב, הגיעו אנשי מקצוע מעולים שטיפלו בעניין צ'יק צ'אק ושאבו את כל המים!! ממש אחלה שירות ובנוסף להכל גם חבר'ה נחמדים ממש

 

שירותינו בגבעתיים זמינים בשכונות הבאות:

ארלוזרוב בורוכוב גבעת קוזלובסקי גבעת רמב"ם
שכונת הל"ה סיטי פועלי הרכבת שטח 9
קריית יוסף שיכון חברת חשמל שינקין תל גנים

גבעתיים – מפה:

אזורי שירות סמוכים: שאיבות ביוב בתל אביב  |  ביובית בר"ג

קישורי עזר: המוקד העירוני באתר עיריית גבעתיים