למרות שמדובר ביישוב מהיוקרתיים בישראל, הצורך בשירותי ביובית בארסוף עלול להיות מיידי, במיוחד אם יש לכם סתימה או הצפה בביוב! בדיוק בשביל זה אנחנו כאן עבורכם, ביובית אלפא.

אנו מספקים לתושבי ארסוף שירותי ביוב מקצועיים בזמינות גבוהה 24 שעות ביממה. באילו מקרים כדאי לפנות אלינו, איך זה עובד ומהו מחיר השירות? מיד תבינו.

 

ביובית בארסוף במחיר מנצח! 24 שעות ביממה

✔️ שאיבות מים בארסוף ועבודות ביוב מורכבות

✔️ פתיחת סתימות ביוב ושירות איתור נזילות

✔️ שאיבת ביוב, ניקוי שורשים, בורות ועוד

✔️ שירות ביישוב ארסוף והסביבה

✔️ להצעת מחיר, התקשרו >>

טלפון: 055-9703793

 

ביובית בארסוף
שירותי ביובית בארסוף מסביב לשעון – כל עבודות הביוב עם ביובית אלפא

 

 

שירותי ביובית בארסוף

ביישוב ארסוף, בדיוק כמו בכל יישוב אחר, עלולות לצוץ בעיות שונות בצנרת הביוב שניתן לטפל בהן רק באמצעות ביובית. שירותי ביובית מתאימים לביצוע מספר משימות חשובות:

#1 פתיחת סתימה בביוב בארסוף אם הביוב של הבית הפרטי שלכם נסתם או קיימת בעיה בצינור הראשי של המבנה, תוכלו לפנות אלינו לביובית אלפא, חברת ביובית ביישוב ארסוף על מנת שנפתח עבורכם את הסתימה בצורה מהירה ויעילה. כיצד פותחים סתימה באמצעות ביובית? על כך נרחיב בהמשך.

#2 שאיבת הצפה בארסוף הצפה היא דבר מסוכן ומחייבת טיפול דחוף על ידי ביובית. אנחנו נגיע למקום עם ביובית מתאימה, נשאב את ההצפה ונפנה אותה כחוק לאתרי פינוי מורשים. אנחנו מתמחים בשאיבת הצפות בבתים פרטיים וחצרות ומסוגלים לעשות זאת בכל מקום, אין זה משנה מהם תנאי השטח.

#3 תיקון צנרת צוותי הביובית שלנו כל כך מיומנים, כך שהם יכולים גם לבצע תיקונים שונים בצנרת הביוב שלכם. הם משתמשים באמצעים מתקדמים דוגמת רובוטים זעירים שמסוגלים להיכנס לתוך הצנרת ולבצע את התיקונים בקלות וביעילות, מבלי שעולה צורך לשבור קירות או להרים מרצפות.

#4 צילום קווי ביוב שירותי הביובית שלנו כוללים גם את ההיבט הזה וזאת במטרה לדעת היכן בדיוק ממוקמת סתימה או שבר בצינור. גם במקרה הזה המצלמות הזעירות מוחדרות לתוך הצנרת מבלי שיש צורך לגרום להרס על הדרך.

 

שאיבות ביוב ביישוב ארסוף

עוד שירות מאוד חשוב שדורש התקשרות עם חברה כמונו שיכולה לספק לכם ביובית בארסוף, הוא כל הנושא של שאיבות ביוב, ובמילים אחרות – פינוי שפכים. אנחנו מתמחים בשאיבות ביוב בכל היקף ומכל סוג והנה כמה דוגמאות לכך:

✔️ שאיבת בור ספיגה – בור ספיגה הוא מתקן באדמה שמנקז דרכו מי ביוב במקומות שאינם מחוברים לצנרת הביוב המרכזית. ניתן למצוא מספר בורות ספיגה ברחבי היישוב, במיוחד במגרשים שמיועדים לבנייה.

שאיבות ביוב למטרת פינוי של בורות ספיגה חייבות להתבצע באמצעות ביובית מתאימה ורק על ידי קבלן ביוב עם רישיון.

✔️ שאיבת בור שומן – שירות זה שמור בדרך כלל למסעדות ומוסכים אך גם לבעלי בתים פרטיים. על מנת למנוע סתימות ביוב, רבים מבעלי הווילות בארסוף התקינו בביתם מפרידי שומנים, מה שקרוי בפי רוב גם בורות שומן.

ריקון של מפרידים אלו חייב גם כן להתבצע על ידי קבלן ביוב ואנחנו מבצעים את הריקון, השאיבה והניקוי של מפרידי השומן ומטפלים בכל הבירוקרטיה והניירת עבורכם.

✔️ שאיבות נוספות – עוד שאיבות ביוב שאנחנו יכולים לבצע עבורכם באמצעות ביובית הן שאיבת שוחות, שאיבת פירים של משאבות טבולות, שאיבת שירותים כימיים וכל שאיבה אחרת הקשורה לנוזלי ביוב.

מעבר לזאת, תוכלו להיעזר בנו גם לצרכי שאיבות של בריכות שחייה ושאיבת מקלטים או חניונים עם ביובית נמוכה, במקרה של הצפה.

 

כיצד פותחים סתימת ביוב באמצעות ביובית בארסוף?

בין אם מדובר על סתימה שנוצר בשל חיתולים ומגבונים שנזרקו לאסלה, פסולת בניין שסתמה את המערכת, מצבורי שומן שהוזרמו לביוב או צורך להסיר שורשים מהביוב בארסוף – הדרך הטובה ביותר לפתוח את הסתימה היא על ידי ביובית.

לא כל אינסטלטור ביוב בארסוף מחזיק בביובית ולכן חשוב כי תיפנו מראש אלינו ולא תבזבזו זמן יקר. אנחנו מחזיקים במספר סוגי ביוביות (ביובית משאית, ביובית נמוכה, קומבי וביובית ניידת) ותמיד נוכל לשלוח לכם ביובית מתאימה בהתאם לסוג המשימה שעומדת על הפרק והיקפה.

כל ביובית שנשלח אליכם מסוגלת להזרים מים בלחץ גבוה שנבחר בהתאם לאופי הסתימה וגם ניתן לחבר אל הצינור של הביובית דיזה מתאימה, שמסוגלת להתמודד עם סתימות מורכבות במיוחד, לרבות חסימה שנוצרה בשל חדירת שורשי עצים לצנרת הביוב, שנחשבת לתקלה מורכבת אך שאנחנו בביובית אלפא יודעים לטפל בה בקלות וביסודיות.

הסרת שורשים מהביוב בארסוף היא פעולה שמונעת הרבה מאוד בעיות בביוב בהמשך!

יש לנו דיזות מקצצות שורשים וממיסות שומנים, כך שאין משימה שלא נוכל לבצע וסתימה שלא נוכל לפתוח – בסיום העבודה אנו מוודאים שהצנרת פתוחה ותקינה לחלוטין על ידי ביצוע שטיפה כפולה.

ההמלצה שלנו היא להזמין אותנו לבצע עבודה פעם בשנה לצרכי ניקיון קו הביוב שלכם, על מנת למנוע סתימות מראש.

 

ביובית בארסוף
במיוחד עבור בתי קרקע שיש בהם מרזב וגינה – שירותי ביובית בארסוף זמינים עבורכם 24/7 לפתיחת סתימות ושאיבת הצפות

 

מחיר ביובית בארסוף – כמה עולה?

עבודות ביוב ביישוב ארסוף באמצעות ביובית מתומחרות בהתאם לסוג הביובית הנדרש לעבודה הספציפית, היקף העבודה, המורכבות שלה והנגישות למקום. ככל שמדובר בצורך במשאית גדולה וחזקה יותר או שהנגישות למקום יותר בעייתית, המחיר של ביובית בארסוף יהיה יקר יותר.

במידה ומדובר בעבודה מאוד מורכבת אשר כוללת לא רק שאיבת הצפה אלא גם טיפול בסתימה ותיקון של הצנרת, המחיר גם כן יתייקר.

אנחנו מציעים לכם שירות 24 שעות ביממה, כך שאם תצטרכו אותנו גם באופן דחוף, למשל באמצע הלילה, בסוף השבוע או ביום חג, המחיר גם כן יהיה מעט יותר גבוה. כמובן שאנחנו תמיד משתדלים לתת ללקוחות שלנו את הצעות המחיר המשתלמות ביותר.

הנה טווחי המחירים שאנחנו מציעים לכם עבור השירותים הרלוונטיים:

השירות המבוקש מחיר מומלץ
עלות שאיבת הצפה בארסוף החל מ- 600 ₪
מחיר שאיבת מי ביוב עד 4 קוב החל מ- 650 ₪
מחיר ניקוי ושטיפת ביוב בלחץ מים גבוה החל מ- 790 ₪
עלות צילום קווי ביוב עם סיב אופטי החל מ- 800 ₪
פתיחת סתימה בביוב בארסוף מחיר ממוצע החל מ- 650 ₪
מחיר ניקוי שוחת ביוב או בור ספיגה החל מ- 650 ₪
עלות הסרת שורשים מהביוב ביישוב ארסוף החל מ- 790 ₪
מחיר ניקוי ביוב בארסוף כולל שאיבה ושטיפת קווים החל מ- 1200 ₪

עבודות ביוב בארסוף – רק ביובית אלפא!

צלצלו אלינו בכל שעה שתצטרכו ונשמח לתת לכם שירות של ביובית בארסוף ומגוון שירותי ביוב מסביב לשעון – המקצוענים שלנו בביובית אלפא כאן בשבילכם!

 

Yair Divinsky
Yair Divinsky
13/08/2023
ביובית אלפא אלופים!! הגיעו אלינו בזמן ומהר לטפל בבריכת ביוב שנסתמה בבניין במקצועיות
bel g
bel g
02/07/2023
שירות יוצא מן הכלל! כבר משיחת הטלפון הראשונית הורגש שמדובר במקצוענים אמיתיים! הגיעו ממש מהר ואבחנו תוך רגע את הבעיה, עבדו בזריזות, היו ממש אדיבים ושירותיים וגבו מחיר הוגן לחלוטין, יצאנו ממש מרוצים ממליצים מאוד!
קרן בירן
קרן בירן
21/06/2023
קודם כל אציין שהגיעו במהירות מדהימה! ממש מעכשיו לעכשיו!! הצפה מטורפת בחניון של הבלוק שלי, שממש עצרה לכל השכנים את היום שלהם ואף אחד לא יכול היה להזיז את הרכב, הגיעו אנשי מקצוע מעולים שטיפלו בעניין צ'יק צ'אק ושאבו את כל המים!! ממש אחלה שירות ובנוסף להכל גם חבר'ה נחמדים ממש