הגעתם בבוקר לעבודה וראיתם שיש הצפה במשרד? צרו קשר וצוות ביובית אלפא יגיע לטפל בהכל. מה עושים כשהמשרד מוצף במים? לוקחים נשימה עמוקה, מוציאים את הטלפון ומחייגים אלינו!

אנחנו מגיעים אליכם עם ביובית מתאימה לכל מקום בארץ, לשאוב את ההצפה ולהחזיר את העבודה במשרד שלכם לשגרת פעילות רגילה. איך נגרמת הצפה במשרד, איך מזהים אותה? מדוע נדרש טיפול מיידי בעניין וכיצד? תכף תבינו הכל.

 

יש הצפה במשרד? צריך לשאוב את המים עם ביובית! (ולחזור לשגרה)

✔️ שירותי ביובית לשאיבת הצפות במשרדים בפריסה ארצית, במחיר ללא תחרות!

✔️ ביובית אלפא  – טיפול בכל בעיות הביוב בבית ובמשרד

✔️ שאיבת הצפות ומים במשרד בכל שעה – מגיעים למקום העבודה שלכם!

✔️ אפשרות לתיקון ושיקום צנרת הביוב לאחר נזילה או הצפה במשרד 

✔️ להצעת מחיר, חייגו אלינו >>

לטלפון: 055-9703793

 

הצפה במשרד
שאיבת הצפה במשרד – טיפול בכל בעיות הביוב במשרדים 24 שעות ביממה בפריסה ארצית

 

 

הצפה במשרד – הסיבות העיקריות שיכולות לגרום לכך

משאיות הביובית שלנו נועדו לטפל, בין יתר שירותי הביוב שאנחנו מציעים,  גם בהצפות מסוגים שונים – כשאחת מהן היא הצפה במשרד.

ניתן לומר כי ישנם מספר גורמים נפוצים להצפה במשרד:

#1) הצטברות של מים במקומות נמוכים – מי גשם או ביוב יכולים להצטבר בחניון הנמוך של המשרד שלכם או לחדור לקומת המרתף של המשרד ולהציף אותו.

#2) הצפה בביוב במשרד – צנרת ביוב סתומה שאליה ממשיכים להזרים מים עולה על גדותיה אם לא מטפלים בה בזמן, מה שעלול בסופו של דבר לגרום להצפה בחלל המשרד כולו.

#3) פיצוץ צנרת – חוק מרפי אומר שפיצוצי צנרת במשרדים תמיד יתרחשו מחוץ לשעות העבודה וזה מה שמתרחש פעמים רבות. צנרת המים מתפוצצת כשאין אף אחד במשרד, המים זורמים לכל עבר ומציפים את המקום.

האם ניתן לזהות הצפה במשרד בזמן ולעצור אותה כשהיא עוד בהיקף קטן? בהחלט!

אם שמתם לב לכך שמים מצטברים במקום שאינו מיועד לכך, גם אם בכמות קטנה, ייתכן מאוד שישנו פיצוץ באחד הצינורות או סתימה שאינה מאפשרת למים להתפנות על ידי מערכת הביוב.

 

האם הצפה במשרד היא דבר מסוכן?

בכל מתחם בו מים מצטברים במקום שאינו מיועד להם, מדובר בסכנה של ממש. הסכנות בהצפה במשרד או בית עסק הן רבות ותוכלו להבין מדוע, באמצעות הטבלה הבאה:

הצפה במשרד – סכנות עיקריות למה הצפה במשרד עלולה להיות מסוכנת
התחשמלות במשרדים ועסקים עוברים קווי חשמל ותקשורת, שבמגע עם מים יכולים לסכן חיי אדם
פציעה וטביעה כאשר יש מים על הרצפה, ניתן להחליק, ליפול ולהיפצע. אם ההצפה מגיעה למעליות של המשרד, זה עלול להסתיים בטביעה קטלנית
נזק לרכוש מים עלולים לפגוע בציוד אלקטרוניקה, רהיטים, חומרי ארכיב ועוד
רטיבות ולחות ככל שהמים עומדים זמן רב יותר, הם מחלחלים לתוך הרצפה והקירות ומשך הייבוש שלהם מתארך – בנוסף עלול להיווצר עובש המסוכן לבריאות
סכנה תברואתית אם מדובר בהצפה של מי ביוב, המגע של הנוזל הזה מסוכן מאוד לבריאות והוא מלא בחיידקים ובקטריות
נזק מצטבר לצנרת הביוב במשרד טיפול בהצפות חוזרות ונשנות חייב לכלול בדיקה מעמיקה, אחרת ייתכן שייגרם נזק לצנרת לאורך זמן

 

מכל הסיבות שלעיל, הצפות במשרד חייבות להיות מטופלות באופן מיידי.

מרגע שזיהיתם כי ישנה הצפה במשרד, פשוט תיפנו אלינו ואנחנו נוכל לשלוח אליכם ביובית לשאיבת ההצפה שבבניין וכמובן גם לטפל בבעיה שגרמה לה.

אנחנו גם ננחה אתכם כיצד לפעול עד לבואנו על מנת למנוע נזק נוסף לאדם ולרכוש.

 

הצפות מים במשרדים – דרכי המניעה והטיפול

מניעת הצפה בביוב במשרד אינה משימה בלתי אפשרית. חנכו את העובדים שלכם לשמירה על מערכת הביוב, על ידי הימנעות מהשלכת שמן ושאריות אוכל מהארוחה אל הכיור שבמטבחון וכמו כן, הימנעות מהשלכת חפצים שונים דוגמת מגבונים, אמצעי היגיינה נשיים וכו' לאסלה.

במידה והמשרד שלכם סובל מסתימות ביוב לעיתים קרובות מידי, בקשו מאיתנו להגיע על מנת לבצע טיפול מניעתי שנתי בו נשטוף את קווי הביוב שלכם.

איך מטפלים בהצפה קיימת? הדבר הראשון שאנחנו עושים הוא שמירה על הבטיחות והציוד שלכם וכמובן, על חיי העובדים שלנו. אנו מנתקים את החשמל וזרם המים וניגשים למלאכה.

לאחר מכן נתחיל בתהליך איתור המקור להצפה – נבדוק האם קיים צינור מפוצץ, האם מדובר בהצפת ביוב או במי גשם שחדרו למבנה. לאחר שנדע מהו המקור להצפה נתחיל לטפל בהצפה עצמה, על ידי שאיבה שלה באמצעות ביובית מתאימה.

זה לא משנה אם המשרד שלכם ממוקם בקומת הקרקע או בקומה האחרונה של מגדל רב קומות, יש לנו צי ביוביות שמתאים לכל משימה – ביובית גדולה ועוצמתית שמתאימה להצפות גדולות, ביובית נמוכה וקטנה שיכולה להיכנס גם לתוך חניוני משרדים וגם משאבות ניידות שיכולות להיכנס לתוך מעליות, כאשר מדובר על הצפת מים בבניין משרדים.

לאחר שנטפל בהצפה, נוכל להתחיל לטפל גם בבעיה שגרמה לה. אנחנו קבלני ביוב שיודעים כיצד לשחרר סתימות ביוב מורכבות, לתקן צינורות שהתפוצצו, להחליף צנרת במקרה הצורך ועוד.

 

כמה עולה לטפל בהצפה במשרד?

מחיר שליחה של ביובית עבור טיפול בהצפה במשרד הוא דבר שתלוי בהיקף ההצפה, הנגישות למשרד ותזמון הפנייה אלינו.

אצלנו בביובית אלפא מבינים את הלחץ שבו נמצאים כאשר המשרד סובל מהצפה ובהתאם לזאת מציעים לכם מחירים נוחים והוגנים, עם זמני הגעה מהירים במיוחד, גם בשעות הלילה, סופי השבוע וימי חג.

יש הצפה במשרד שלכם? הירגעו וצלצלו אלינו מייד ונחזיר אתכם לשגרה במהרה.