שירותי ביובית באריאל והסביבה – צלצלו אלינו לביובית אלפא ונגיע לטפל בכל סוגי עבודות הביוב – שאיבות ביוב דחופות, פתיחת סתימות, טיפול בהצפות ועוד.

איך אנחנו שואבים הצפה או פותחים סתימה בביוב ולמה חשוב להשתמש בביובית? מדוע אסור להזניח בעיות בביוב אלא חשוב לטפל בהן במהירות וכמה עולה לפתוח סתימה? מיד נענה על כל השאלות הללו ועוד רבות נוספות.

 

ביובית באריאל במחירים ללא תחרות 24 שעות!

שאיבת ביוב באריאל – כולל בורות שומן ובורות ספיגה

שאיבת הצפות כולל הצפות בחניונים ובמרתפים

ביובית בעיר אריאל (בזמינות גבוהה)

שירותי ביוב באריאל בכל השכונות: ארבל, הפרחים, 

הר המור, הראשונים, יובלים, עצמה, קריית המדע

רמים, שגיא, פארק תעשיות אריאל מערב ועוד

להצעת מחיר לעבודות ביוב באריאל >>

התקשרו לטלפון: 055-9703793

 

ביובית באריאל
הזמנת שירותי ביובית באריאל – טיפול מהיר ומקצועי בכל בעיות הביוב

 

 

שאיבת הצפה באריאל – מתבצעת בקלות באמצעות ביובית

אחת הסיבות השכיחות ביותר להזמנת שירותי ביובית באריאל בקרב התושבים בעיר, הוא הצפה גדולה שמתרחשת – בין אם זה בבית, בחצר או בחניון הבניין.

הצפות מתרחשות כאשר מים מצטברים במקומות שאינם מיועדים עבורם, כשאין פתרון שמסוגל לנקז אותם מהמקום או כאשר מערכת הניקוז הקיימת סובלת מתקלה כלשהי – או שאינה מסוגלת לעמוד בקצב הזרימה של המים.

הצפות יכולות להתרחש בחניונים, בלובי הכניסה לבנייני מגורים, במקלטים, מחסנים ועוד. מקרים שכיחים של הצפות הם בימי גשם חזקים מאוד, בעקבות פיצוץ של צינורות מים, הפעלת ספינקלרים בעת גילוי אש או עשן ובעקבות סתימות ביוב חמורות.

הצפות יכולות לגרום נזק כבד מאוד לרכוש, מסכנות חיים כאשר קיימות מערכות חשמל במקום וחלקן אף פוגעות בתברואת המקום, במיוחד כאשר מדובר בהצפות ביוב. לא משנה מהי הסיבה להצפה, שאיבת הצפה באריאל יכולה להתבצע בקלות על ידי ביובית מתאימה, שנושאת על גבה משאבה רבת עוצמה ומיכל איסוף נוזלים בנפח הנדרש.

במידה ולא ניתן להגיע אל ההצפה עם משאית ביובית רגילה, נוכל להגיע אליה עם ביובית נמוכה או לחלופין, משאבות ניידות שניתנות לשימוש גם בתוך מבנים.

 

פתיחת סתימות ביוב באמצעות ביובית באריאל

סתימות ביוב הן כן גם תרחיש שמחייב פעמים רבות שליחה של ביובית באריאל כיוון שעל מנת לפתוח סתימה מורכבת, נדרש מכשור מתקדם שיאפשר זרימה מחודשת של הביוב בצורה תקינה – מכשור שקיים רק על ביובית.

במידה וסתימת ביוב לא תטופל בזמן, היא תידרדר עד לנקודה קריטית שבה נוזלי הביוב יגרמו להצפה. עד לנקודה זו, כל מי שמחובר לצנרת הביוב הסתומה עלול לסבול מתסמינים של ריחות רעים מהביוב – ובמקרים רבים גם יציאה של חרקים כמו תיקנים ומזיקים שונים ומטרידים,  מתוך פתחי הביוב.

אז מה עושים?

פונים אל חברה כמונו , שעבורה פתיחת סתימות ביוב באריאל היא משימה פשוטה, בזכות הביוביות החדישות שלנו ואנשי המקצוע המיומנים.

פתיחת הסתימה מבוצעת באופן הבא:

#1 צוות הביובית שלנו מגיע למקום ומתחיל לאפיין את מצב הסתימה. זיהוי מיקום הסתימה והגורם לה מתבצע על ידי הכנסה של מצלמה עם סיב אופטי לתוך הצנרת והתבוננות בנעשה ללא גרימת נזק כשלהו.

#2 לאחר הזיהוי, צוות הביובית קובע את עוצמת השאיבה הנדרשת מהביובית והאם יש צורך בשימוש בדיזות מיוחדות, במקרים של סתימות ביוב מורכבות. כך למשל, הסרת שורשים מהביוב באריאל מתבצעת באמצעות דיזות קוצצות שמחוברות לצינור הביובית.

#3 בשלב הבא ניתן להפעיל את משאבת הביובית, אשר מבצעת שאיבה של מים והזרמה לסירוגין כנגד הגורם החוסם, מה שפותח את הסתימה בצורה מהירה ויעילה ביותר.

על מנת להימנע מסתימות כאלה בעתיד, אנחנו מציעים לכם גם שירותי שטיפת קווי ביוב באריאל, מה שמומלץ מאוד לבצע לפחות פעם בשנה, במקומות המועדים לפורענות בכל הקשור למערכת הביוב שלהם.

 

ביובית באריאל
שאיבת הצפות עם ביובית באריאל מאפשרת את ייבוש המים במהירות – וחזרה מהירה לשגרה

 

עוד עבודות ביוב באריאל שאנחנו מתמחים בהן

כאמור, אנחנו מהווים קבלן ביוב מורשה, כך שאנחנו מחזיקים בהיתר לבצע עבורכם מגוון סוגים של עבודות ביוב באריאל, לרבות תיקונים מורכבים במיוחד, בין היתר:

✔️ שאיבות ביוב באריאלישנם מקומות בהם מותקנים בורות ביוב מיוחדים, אותם יש לרוקן אחת לתקופה וזאת על פי חוק. את הבורות הללו רשאי לרוקן רק קבלן ביוב מורשה. בין אם מדובר על שאיבת בור שומן או שאיבת בור ספיגה, נוכל לבצע זאת עבורכם במקצועיות ולספק לכם את כל הניירת הנדרשת במקרה של ביקורת.

✔️ צילום ביוב באריאל מתבצע כחלק בלתי נפרד מתהליך פתיחת סתימות, אך גם נדרש לצרכי מיפוי קווי ביוב בקרקע לפני קבלת היתר בנייה, במסגרת סכסוכי שכנים בכל הקשור לאחריות תיקונים של נזקים בצנרת ביוב ובמקרי תביעות של קבלנים בגין ליקויי בנייה.

✔️ תיקון קווי ביוב באריאל – קווי ביוב יכולים להתיישן, להינזק ולגלות ליקויים קשים שמחייבים תיקונים נרחבים. את כל התיקונים הללו אנחנו יכולים לבצע עבורכם, פעמים רבות גם ללא גרימת נזק וזאת באמצעות שימוש ברובוטי צנרת זעירים שנשלטים מרחוק.

✔️ הנחת קווי ביוב באריאל – בתור קבלני ביוב אנחנו בעלי ההיתר הנדרש לא רק לשלוח אליכם ביובית באריאל, אלא גם לתכנן עבורכם קווי ביוב חדשים ולהניח את הצנרת על פי הסטנדרטים הנדרשים. אנחנו גם מתמחים בתכנון והתקנה של שוחות ביוב, בורות ביוב ומפרידי שומנים במרחבים ציבוריים ופרטיים, חניונים, מבני מגורים, עסקים ומפעלים תעשייתיים.

 

מחיר ביובית באריאל  כמה עולה?

מחיר ביובית באריאל נקבע בהתאם למידת המורכבות של הבעיה ומידת הנגישות למקום, מה שמשפיע על סוג הביובית שנשלח על מנת לפתור את התקלה.

בנוסף המחיר יכול לעלותת בהתאם לדחיפות הטיפול – האם מדובר בצורך בהול, שכן אנחנו גם יכולים לשלוח אליכם ביובית באריאל מעכשיו לעכשיו.

המחירים שלנו נוחים והוגנים וכוללים גם אחריות במקרים של תיקוני צנרת נדרשים. הנה טווחי המחירים הממוצעים שאמורים להיגבות מכם, כאשר תצטרכו ביובית:

ביובית בעיר אריאל לפי סוג השירות מחיר מומלץ לשירותי ביוב בעיר אריאל (לא כולל מע"מ)
מחיר שאיבת מים באריאל החל מ- 600 ₪
עלות צילום צנרת ביוב החל מ- 800 ₪
מחיר שאיבת מבור ספיגה או שאיבת בור מפריד שומנים החל מ- 600 ₪
מחיר פתיחת סתימה בביוב בעיר אריאל החל מ- 650 ₪
עלות שאיבת הצפה במרתף או מקלט באריאל עם ביובית החל מ- 790 ₪
מחיר ניקוי ביוב יסודי כולל שטיפת קווים ושאיבת פסולת מהצנרת החל מ- 1200 ₪
עלות תיקון צנרת ללא הרס החל מ- 1800 ₪
הסרת שורשים בביוב באריאל – כמה עולה? החל מ- 790 ₪

עבודות ביוב באריאל עושים עם ביובית אלפא!

אנחנו זמינים עבורכם 24/7 ואתם יכולים לצלצל אלינו בכל שעה, כולל בסופי שבוע וימי חג. נשמח לתת לכם שירות – חברת ביובית אלפא.

 

אריאל – מפה:

אזורים נוספים בהם ניתן לקבל שירות: ביובית ראש העין | שירותי ביובית בפתח תקווה