הביוב שלכם שוב עולה על גדותיו? נמאס לכם שעולה ממנו ריח לא נעים? אנחנו בביובית אלפא כאן עבור שירותי ביובית בגדרה ונגיע במהרה עד אליכם בכל שעה לטפל בתוך זמן קצר בכל תקלה.

איך אנחנו פותחים סתימות ביוב בגדרה והאם ניתן למנוע אותן, מה עושים עם נזילות חוזרות ואיך אפשר לתקן את הצנרת של הביוב? למה שאיבות ביוב בגדרה חייבות להתבצע רק עם ביובית? מיד נסביר הכל.

 

ביובית בגדרה במחיר זול 24/7 עם אחריות!

✔️ שאיבת הצפות בגדרה – שאיבות ביוב כולל בורות ספיגה ושומן

✔️ פתיחת סתימות ביוב בגדרה בלחץ מים גבוה וחיתוך שורשים

✔️ בדיקות לאיתור נזילות בביוב – צילום קווים

✔️ שירות ביובית בכל האזורים: גדרה הצעירה, המושבה,

קטרה, לב גדרה, כפר אוריאל, רשפים, נווה ציון,

נווה משה, שכונת הפועלים וכל השכונות בעיר

✔️ לשאיבות ביוב במחיר מעולה >>

טלפון: 055-9703793

 

ביובית בגדרה
שירותי ביובית בעיר גדרה 24 שעות ביממה לכל סוגי השירותים – במחירים מעולים!

 

 

שאיבות ביוב בגדרה – למה רק עם ביובית?

מי שופכין הם למעשה נוזל שמרוכזים בתוכו, מלבד המים, גם חיידקים רבים, בקטריות ופסולת מזוהמת. אם קיימת אצלכם בשכונה הצפה של מי ביוב ואתם מחפשים קבלן ביוב בגדרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו לביובית אלפא ואנחנו נשלח את הביובית המתאימה. למה חשוב לשאוב מי ביוב רק עם ביובית?

#1 מניעת סכנה תברואתית – שאיבת הצפות מתבצעת על ידי צינורות חזקים ועמידים, שיכולים לבצע את השאיבה העוצמתית מבלי שיקרה להם דבר. חשוב מאוד שלא יהיה כל מגע בין מי הביוב שנשאבים לבין בני אדם, צמחים ובעלי חיים, לכן השימוש במשאבה של ביובית הוא הכרחי.

#2 שאיבת כמות גדולה של מי ביוב – משאית ביובית בגדרה היא כלי רכב גדול ממדים שיש עליו מיכלית, שמסוגלת להכיל כמויות מים אדירות, אפילו כמה קובים של מים. ניתן לשאוב בעזרתה אפילו בריכות ולכן היא מתאימה במיוחד לשאיבת הצפות של ביוב.

#3 טיפול בבעיות נוספות במערכת הביוב – משאית הביובית מכילה מכשור חדשני, שמאפשר לטפל בבעיות ונזקים שונים במערכת הביוב. המשמעות היא, שכאשר אנחנו מגיעים אליכם כדי לייבש את ההצפה, נוכל להציע בשטח עצמו את הטיפולים והתיקונים הדרושים, על מנת שההצפה לא תחזור על עצמה.

 

מתי צריך ביובית נמוכה?

הגישה למקום ההצפה, בעיה מוכרת ונפוצה במיוחד שלרוב נגרמת בגלל סתימה במערכת הביוב, היא חלק חשוב במיוחד. אם המשאבה לא תוכל להגיע לפתח הביוב, לא ניתן יהיה לבצע את השאיבה עצמה.

בדיוק בגלל זה אנחנו יכולים לשלוח ביובית קטנה ונמוכה, שמתאימה בדיוק למקומות שאליהם משאית הביובית הסטנדרטית לא יכולה להגיע – למשל חניונים תת קרקעיים, מקלטים, קומות מרתף ועוד.

 

שירות בגדרה בכל שכונות העיר:

הצעירה המושבה מרכז העיר ולב גדרה חפץ חיים
קטרה נחלים רשפים שפירא
נווה ציון הפועלים גולדה עמק הנשר

 

אילו שירותי ביובית בגדרה כדאי להזמין באופן קבוע?

מלבד המקרים שבהם חייבים ביובית בגדרה כדי לפתור בעיית ביוב דחופה מעכשיו לעכשיו, ישנם כמה שירותים שבכל מקרה צריך להזמין על בסיס קבוע, ביניהם:

✔️ ריקון בורות ספיגה – שאיבת בורות ספיגה בחדרה היא הכרחית, על מנת לאפשר שימוש חוזר בבורות הרקב. במקומות שאינם מחוברים למערכת של צינורות ביוב, נעשה שימוש בבורות אלו ואליהם זורמים מי השפכים. רק שאיבה של בורות ספיגה באופן קבוע, מונעת הצטברות של פסולת, מונעת "עלייה" של הביוב והצפה ומאפשרת שימוש תקין בבור כמערכת ביוב יעילה.

✔️ ריקון מפרידי שומנים – על פי החוק, בעסקים שעושים שימוש בשמנים בכמויות גדולות, קיימת חובה להתקין בור שומן שמפריד בין השומן למים, מונע כניסה של שמנים אל תוך הצנרת ושומר על מערכת הביוב. חשוב לרוקן את הבור הזה בקביעות כדי לאפשר שימוש אפקטיבי בו לטווח ארוך.

✔️ שטיפת צנרת – שטיפת קווי ביוב בגדרה היא שירות שאנחנו בדרך כלל נקראים לעשות אותו, כאשר קיימת סתימה בצנרת. אנחנו שוטפים את הביוב בלחץ מים גבוה ובכך מסלקים את כל הפסולת שהצטברה בתוך הצנרת, פעולה שמשחררת את כל הסתימות והחסימות. לא חייבים לחכות שתקרה תקלה כדי לשטוף את הביוב ומוטב להזמין את השירות בקביעות, אחת למספר חודשים, כדי למנוע נזקים מלכתחילה וכמובן גם כדי לחסוך הרבה כסף על תיקונים.

 

ביובית בגדרה

 

פתיחת סתימה בביוב בגדרה

דווקא בכלל שסתימות ביוב הן נפוצות כל כך, חשוב לנו להדגיש עד כמה הטיפול הנכון בתקלה כזאת הוא קריטי. אנחנו משחררים סתימות בביוב בכמה שלבים:

#1 שואבים את כל המים – כדי שניתן יהיה לראות מה קורה בתוך הצנרת, צריך לפני הכל לשאוב את מי הביוב. אנחנו עושים זאת עם הביובית המתאימה שתאפשר את ביצוע הפעולה בצורה הטובה והיעילה ביותר.

#2 שוטפים את הביוב בלחץ מים גבוה – על מנת לסלק כל פסולת שמפריעה למי הביוב לזרום. הניקוי של הביוב בצורה הזאת, מרחיב את פנים הצנרת במקרים שבהם שומנים ופסולת הצטברו על הדפנות.

#3 מצלמים את פנים הצנרת – צילום ביוב בגדרה היא שירות שיכול להציל לכם את הביוב! אנחנו מחדירים מצלמה המחוברת לסיב אופטי ומסוגלת להגיע עד לעומק של 50 מטרים. המשמעות היא, שנוכל לאתר את התקלות המאסיביות, אלו שיצרו את הסתימה עצמה, אך במקביל למצוא גם נזקים קטנים נוספים כמו חסימות שהתחילו להיווצר, סדקים בצנרת ועוד.

#4 מציעים טיפול רלוונטי בהתאם למסקנות התיעוד – המומחים שלנו בביובית אלפא, יחליטו על המשך הטיפול המומלץ. במקרים רבים אנחנו יכולים לתקן את הצנרת ללא הרס ובמינימום של אי נוחות לסביבה.

 

מחירון ביובית בגדרה

המחירים שאנחנו מציעים הם הוגנים ומשתלמים, לכל סוגי שירותי הביוב. גם אם תחפשו ביובית בגדרה מידרג תקבלו תוצאות של חברות שונות, אבל אצלנו בביובית אלפא תקבלו את "כל החבילה": שירותי ביוב מתקדמים ומקצועיים, במחירים מעולים ומבלי להתפשר על עבודה יסודית ואיכותית.

העלויות עשויות להשתנות בהתאם לשעת הקריאה ולמורכבות התקלה, אך אנחנו בכל מקרה זמינים עבור שירותי ביובית בגדרה 24 שעות ביממה. הנה דוגמאות לכמה שירותים מבוקשים במיוחד ומחיריהם המומלצים:

ביובית בגדרה מחיר לשירות מחירון מומלץ לשירותי ביוב בגדרה
מחיר שאיבת מים מביוב החל מ- 550 ₪
עלות ניקוי ביוב ביתי בגדרה כולל סילוק מגבונים ופסולת מהצנרת החל מ- 700 ₪
מחיר שאיבת הצפה מחניון עם ביובית נמוכה החל מ- 790 ₪
עלות ניקוי בור ספיגה החל מ- 600 ₪
מחיר חיתוך שורשים בביוב בגדרה החל מ- 1120 ₪
עלות שטיפת ביוב בלחץ מים גבוה בגדרה החל מ- 750 ₪
מחיר תיקון ושיקום צנרת ללא הרס החל מ- 1800 ₪
מחיר הטמנת פסולת ביוב לאחר טיפול בצנרת החל מ- 400 ₪

מחפשים קבלן ביוב בגדרה? חייגו אלינו לביובית אלפא!

אנחנו בביובית אלפא תמיד נציע את המעטפת השלמה של הטיפול ולא רק "נשים פלסטר" ונפתור את התקלה המיידית.

תמיד נעדיף לחשוב לטווח רחוק, כשהמטרה שעומדת לנגד עינינו היא להשמיש את הביוב שלכם ולאפשר לכם ליהנות מביוב תקין שעובד בצורה טובה ותקינה למשך שנים ארוכות. התקשרו אלינו בהקדם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית ושירות אדיב.

 

אזורי שירות בקרבת מקום: ביובית באשדוד | ביובית באשקלון | ביובית ביבנה