ביובית ביפו יכולה להיות השירות שיציל אתכם בשעת חירום! אנחנו בביובית אלפא נגיע אליכם בכל שעה ובכל יום שתבחרו כדי לטפל בכל סוגי תקלות ובעיות בביוב, במהירות ובמקצועיות.

אילו עבודות ביוב ביפו אנחנו מבצעים, למה חשוב לשאוב בורות ספיגה על בסיס קבוע ואיך זה מונע הצפות בבורות הרקב עצמם? למה כשיש הצפה במקלט או בחניון עדיף להזמין ביובית קטנה ביפו ומהם היתרונות שלה? על כל השאלות הללו נענה מיד.

 

שירותי ביובית ביפו במחיר אטרקטיבי 24/7 (מגיעים מהר!)

✔️ שאיבת הצפות בעיר יפו כולל שאיבת מים מבריכות ביוב

✔️ שטיפת קווי ביוב בלחת מים גבוה, צילום ושאיבות

✔️ ביוביות לטיפול בכל תקרלה זמינות 24 שעות!

✔️ ביובית בכל השכונות: לב יפו, העיר העתיקה, עג'מי,

צהלון, יפו א', נווה גולן, גבעת אנדרומדה ועוד

✔️ להצעת מחיר, התקשרו אלינו >>

לטלפון: 055-9703793

 

ביובית ביפו
ביובית ביפו 24 שעות ביממה לכל סוגי השירותים

 

 

שאיבות ביוב ביפו – מתי צריך אותן?

מערכת הביוב היא מערכת רגישה, שמחייבת תחזוקה נכונה ועוד הרבה לפני זה – התקנה מקצועית. כשההתקנה של קווי הביוב לא נעשית על פי תוכניות הנדסיות קפדניות, ייתכנו לא מעט בעיות בביוב שיבואו לידי ביטוי בנזילות של מים, הצפות של הביוב ועוד.

שאיבות ביוב ביפו ובכלל וגם שאיבת הצפה בפרט, הן מהפעולות היותר נדרשות אצלנו בביובית אלפא ויש בהן צורך יום יומי כמעט בכל רחבי הארץ, זאת כי הצפה של הביוב נחשבת לתקלה מאוד שכיחה.

בעייה כזאת יכולה לקרות גם במערכות ביוב מורכבות שכוללות צנרת מסועפת, אבל גם במערכת ביוב פשוטה ועצמאית, למשל בור רקב שנסתם ועלה על גדותיו. המטרה שלנו היא, לשאוב קודם כל את המים העודפים הללו ולייבש את המקום.

כשמדובר במקומות שלמשאית הביובית שלנו אין יכולת גישה אליהם, למשל בחניונים תת קרקעיים ובמקלטים נמוכים שהמשאית הגדולה והסטנדרטית של הביובית לא יכולה להיכנס, אנחנו שולחים ביובית נמוכה שיכולה לבצע את אותה הפעולה ממש, רק שיש לה את היתרון של הנגישות – ואת היכולת להגיע לאותם מקומות נמוכים ולשאוב מהם את המים.

לאחר מכן, אנחנו נבצע כמה פעולות נוספות:

#1 נשחרר את הסתימה שגרמה להצפה – כמעט בכל המקרים שבהם הביוב מוצף, הסיבה היא שהצנרת נסתמה באופן חלקי או מלא. במצב כזה, מי השופכין לא יכולים לזרום הלאה, הם הופכים למים "עומדים" והם עולים למעלה עד שהם מציפים את האזור. פתיחת סתימות ביוב ביפו נעשית באמצעות הפעלת לחץ מים גבוה, שמשחרר את ההיתפסות של הפסולת על דפנות הצנרת ותוך כדי גם מנקה אותה מבפנים.

#2 נבדוק אם יש תקלה בצנרת, בעיות וחסימות נוספותצילום קווי ביוב הוא שירות שמאפשר הגעה לעומק של 50 מטרים בתוך הצנרת. בדרך זו נוכל לאתר בעיות קטנות שבלתי אפשרי לגלות בדרך אחרת ונוכל להציע פתרונות יעילים לתיקון.

#3 נטפל בבעיות הקיימות בצנרת – זה נכון ששאיבות ביוב נועדו לתת מענה להצפה פתאומית, אבל יש לזכור כי ייבוש בלבד איננו פתרון לטווח ארוך! אנחנו בביובית אלפא מקפידים לא להשאיר שום "קצוות פתוחים" ותמיד מעניקים מעטפת מלאה של שירות. לפעמים ניקוי ביוב יהיה מספיק, לפעמים נמצא בתוך הביוב שורשי עצים שצמחו ונצטרך להסיר אותם ולפעמים נגלה סדקים בצנרת שיצריכו תיקונים, או אפילו החלפה של הצינורות עצמם.

כשאתם מזמינים שירותי ביוב ביפו כמו שאיבת מים לאחר הצפה, הפעולה עצמה אכן פותרת את הבעיה שלשמה קראתם לשירות. עם זאת, אנחנו תמיד נעשה את כל הבדיקות הנדרשות ונציע את הטיפולים שישמרו על מערכת הביוב, כדי שתקלות דומות לא יחזרו על עצמם וכדי שלכם יהיה שקט למשך שנים.

 

למה שאיבת בור שומן חייבת להיות עם ביובית?

התקנה של בור שומן היא חובה על פי החוק, אצל עסקים שעושים שימוש בשמנים ובחומרים שומניים מסוגים שונים. אלו יכולים להיות מוסכים שמתקנים בהם מכוניות ומשתמשים בתוכם בשמנים ובסוגי דלק שונים, או מסעדות שמטגנים בהן עם שמן לבישול ועוד.

המטרה של התקנת בור השומן, היא להפריד בין המים שנשפכים אל הביוב, לבין חומרים שומניים שעלולים להישפך אליו. שמנים וחומרים שמנוניים שמגיעים לצנרת הביוב, עלולים להיתפס על הדפנות, להתקרר ולהפוך למוצקים שסותמים את הצנרת, כשבסופו של דבר תיווצר סתימה ומי השופכין יציפו את הסביבה. זוהי בעיה מסוכנת שאותה בור השומן, שלמעשה מפריד את השומנים מן המים, אמור לפתור.

שימו לב – חשוב לשאוב בורות שומן על בסיס קבוע! אם הפעולה הזאת לא תתבצע באופן שוטף, בור השומן יעלה על גדותיו ולשמנים "לא תהיה ברירה" אלא להישפך, יחד עם המים, אל הביוב.

שאיבת בור שומן, ממש כמו שאיבה של בור ספיגה או בורות רקב אחרים, חייבת להיעשות רק עם ביובית:

✔️ לביובית יש מיכל גדול וחזק – המיכל מסוגל להכיל כמות גדולה של מים ונוזלים שמגיעים מהביוב. גם כשמדובר בשאיבת בור שומן וגם אם יש צורך לשאוב הרבה מאוד מי שופכין יחד איתו, המיכל יהיה מסוגל לעמוד בזה.

✔️ צינורות הביובית הם עמידים ואטומים – מלבד השמנים שמכיל בור שומן, הוא כמובן עלול להכיל מים מזוהמים ומלאי חיידקים ובקטריות. רק שאיבה עם ביובית ממזערת את המגע של הנוזלים הללו עם הסביבה ומונעת סכנה תברואיתית.

באותו אופן שבו אנחנו שואבים בורות שומן וספיגה, אנחנו מציעים גם שירות של ניקוי שוחות ביוב ושטיפת קווים בעיר יפו. המטרה היא דומה: לרוקן ולנקות את הבור, על מנת שהוא יוכל לשמש כחלק חשוב ממערכת הביוב לאורך זמן.

 

ביובית ביפו
שאיבת בור שומן ביפו

 

צמיחת שורשים בביוב ביפו – איך מטפלים בבעיה?

הסיבה לכך שסתימות בביוב קורות בכל כך הרבה מקומות, היא שבמרבית המקרים ה"אחראים לבעיה" הם בני אדם, שזורקים אשפה לתוך הכיור או השירותים, במקום לפח. פסולת שלא מתאימה למקומות הללו תתקע את הביוב, תגרום לסתימה ובסופו של דבר גם להצפה.

במקרים אחרים ופחות שכיחים, הביוב עלול להיסתם גם בגלל גורמים טבעיים, ביניהם שורשים של עצים שחודרים אל תוך הצנרת ומתפתחים בתוכה. שורשים כאלה בדרך כלל משתייכים לזני עצים שהם עצומים בגודלם והשורשים שלהם חזקים וצומחים במהירות רבה, כמו פיקוס. אלו הבעיות העיקריות שיכולות לקרות:

#1 השורש מתעבה ומתארך וחוסם את הביוב.

#2 הצנרת נסדקת ונשברת בגלל השורש שצמח בתוכה.

אנחנו בביובית אלפא יודעים לתת מענה גם למצב כזה: ראשית נחתוך את השורשים עצמם, לאחר מכן נשטוף את הביוב בלחץ מים גבוה כדי לסלק את שאריות השורשים שנותרו בצינורות.

בסופו של דבר – במקרים שבהם יש סכנה שהשורש יצמח שוב, נפזר חומרים כימיים שימנעו את הצמיחה המחודשת של אותו השורש, כשהמטרה היא לטפל בבעיה בביוב ומבלי לפגוע ביכולתו של העץ להמשיך ולגדול, אך ללא נזק לביוב.

 

Yair Divinsky
Yair Divinsky
13/08/2023
ביובית אלפא אלופים!! הגיעו אלינו בזמן ומהר לטפל בבריכת ביוב שנסתמה בבניין במקצועיות
bel g
bel g
02/07/2023
שירות יוצא מן הכלל! כבר משיחת הטלפון הראשונית הורגש שמדובר במקצוענים אמיתיים! הגיעו ממש מהר ואבחנו תוך רגע את הבעיה, עבדו בזריזות, היו ממש אדיבים ושירותיים וגבו מחיר הוגן לחלוטין, יצאנו ממש מרוצים ממליצים מאוד!
קרן בירן
קרן בירן
21/06/2023
קודם כל אציין שהגיעו במהירות מדהימה! ממש מעכשיו לעכשיו!! הצפה מטורפת בחניון של הבלוק שלי, שממש עצרה לכל השכנים את היום שלהם ואף אחד לא יכול היה להזיז את הרכב, הגיעו אנשי מקצוע מעולים שטיפלו בעניין צ'יק צ'אק ושאבו את כל המים!! ממש אחלה שירות ובנוסף להכל גם חבר'ה נחמדים ממש

 

מחיר ביובית ביפו

כשאתם מזמינים שירותי ביוב ביפו, בין אם לצורך פעולה פשוטה כמו פתיחת סתימה במרזב או טיפול בבעיה מורכבת שמצריכה תיקון צנרת, זה לא אומר שאתם צריכים לשלם מחירים גבוהים מדי! אנחנו בביובית אלפא מציעים מגוון שירותים במחירים הוגנים, כאשר עלויות של ביובית יכולות להשתנות בהתאם לסוג השירות ומורכבות הבעיה.

גם שעת הקריאה יכולה להשפיע על המחיר הסופי, אבל אנחנו מציעים שירות של ביובית 24 שעות ביממה ובכל מקרה נדאג שהמחיר יהיה משתלם עבורכם.

הנה טבלה שמרכזת את השירותים המבוקשים ביותר לתיקוני ביוב בעיר יפו ובסביבה ומחיריהם המומלצים:

ביובית ביפו מחיר לשירות לפי סוגים מחירון מומלץ לשירותי ביוב בעיר יפו
מחיר שאיבת הצפה מחניון תת קרקעי ביפו החל מ- 790 ₪
עלות צילום קווי ביוב החל מ- 800 ₪
עלות שאיבת בורות ספיגה או שומן החל מ- 600 ₪
מחיר ניקוי שורשים מהביוב החל מ- 790 ₪
פתיחת סתימה בביוב ביפו מחירים החל מ- 600 ₪
עלות ביובית נמוכה החל מ- 790 ₪
מחיר שאיבת בור ביוב החל מ- 650 ₪
עלות שאיבת מגבונים ופסולת מביוב ביתי ביפו החל מ- 700 ₪

קבלן ביוב ביפו זמין עבורכם 24/7

הופתעתם מהצפה של הביוב באמצע הלילה? יש ריח רע של ביוב שאתם סובלים ממנו ולא מבינים מאיפה הוא מגיע? החלטתם לשפץ את הגינה ואתם צריכים שנתקין שוחת ביוב חדשה? אתם יכולים לחפש ביובית ביפו מידרג אבל אתם יכולים לפנות ישירות אלינו לביובית אלפא, חברת ביובית מקצועית עם ניסיון, אחריות ומחירים שאין להם תחרות!

אנחנו כאן עבורכם, לכל שירות שקשור בביוב, עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. התקשרו אלינו בהקדם, התייעצו עם המומחים שלנו וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

 

אזורים נוספים בהם ניתן השירות: ביובית בת"א | ביובית במרכז הארץ