בעיות ביוב עלולות להיות מורכבות ובמקרים רבים הן מצריכות ביובית קומבי – משאית ביוב עוצמתית עם יכולות משודרגות. חושבים שאתם צריכים אחת כזאת? צרו קשר ונגיע.

מהי ביובית קומבי ולמה היא מיועדת, מהם היתרונות שלה על פני סוגים אחרים של ביוביות, מדוע חשוב להתאים את סוג הביובית לתקלה הקיימת וכמה זה צפוי לעלות? קדימה, מתחילים.

 

ביובית קומבי לטיפול בתקלות ביוב מורכבות! (כל הארץ)

✔️ שירותי ביובית קומבי במחירים נוחים, בפריסה ארצית מלאה!

✔️ ביובית קומבי לשאיבת הצפות מים וביוב

✔️ פתיחת חסימות ביוב מורכבות עם ביובית עוצמתית

✔️ הגעה מהירה לכל כתובת בישראל בזמינות גבוהה

✔️ להצעת מחיר עבור ביובית קומבי, חייגו >>

טלפון: 055-9703793

 

ביובית קומבי
העוצמה של ביובית קומבי מאפשרת לה לפתור תקלות ביוב מורכבות במיוחד

 

 

מהי ביובית קומבי ולמה היא מיועדת?

סתימות בביוב הן מהבעיות הנפוצות והשכיחות ביותר ומרבית קריאות השירות שלנו קשורות, בצורה זו או אחרת, בצנרת ביוב שיש בה חסימה, שאינה מאפשרת למי השופכין לעבור בה כראוי.

אך מה עושים אם מדובר בכמויות אדירות של פסולת שסתמה את הצנרת? או במי שופכין שמכילים בוץ רב, שביוביות סטנדרטית מתקשה לשאוב? בדיוק בשביל זה קיימת ביובית קומבי.

 

מה מכילה משאית ביובית קומבי ומה מייחד אותה?

מה מיוחד בביובית קומבי? מדובר במשאית עם קיבולת אדירה ויכולות שאיבה גבוהות ועוצמתיות, כאשר מטרת השימוש בה היא מתן מענה לבעיות הביוב המורכבות ביותר, כאלה שייתכן שחשבתם שאפילו יצריכו מכם להחליף צנרת.

אין סיבה להחליף צנרת אם ניתן לתקן אותה, או לשלם מחיר גבוה על טיפולים שאין בהם באמת צורך – וזוהי גם הסיבה שאנחנו בביובית אלפא תמיד נעדיף למצוא את הפתרונות המשתלמים ביותר עבור הלקוחות שלנו, מבלי להתפשר אפילו לרגע על המקצועיות והשרות שלנו, או על איכות הפתרון שאנחנו מציעים עבור תיקון התקלה.

ביובית קומבי העוצמתית מתאימה למגוון עבודות ביוב:

✔️ שאיבות ביוב

✔️ שחרור חסימות במערכת הביוב

✔️ שטיפה וניקוי של הצנרת

✔️שאיבת הצפות ובריכות מים

הזמנת ביובית קומבי לבעיות ביוב קשות מאפשרת לנו להעניק ללקוחות את הפתרון המלא והטוב ביותר, גם כשמדובר בכמויות גדולות מאוד של מים ופסולת ביוב שיש לשאוב.

הביובית הזו עומדת בכל אתגר: גם אם הצינורות של הביוב חסומים כבר זמן רב והפסולת נדבקה לדפנות הפנימיות של הצינור, היא תוכל להסיר אותה ולשחרר את הסתימה שנוצרה.

הביובית תתאים גם במקרים רבים אחרים, בהם יש צורך במכשור מתקדם וחזק, כזה שיכול להחזיק מעמד בעבודה אינטנסיבית שמצריכה כוח עבודה רב, למשל שאיבות ביוב ממושכות שמחממות את המנוע של הביובית לטמפרטורה גבוהה – בביובית קומבי ישנה מערכת ייחודית שמקררת את המנוע בקביעות ומאפשרת לו לא להתחמם יתר על המידה, מה שמעניק לו יכולת להחזיק מעמד לזמן רב על מנת להשלים את המשימה.

מעבר לכך, ביובית קומבי נחשבת למשוכללת במיוחד גם בהיבט הטכנולוגי: ניתן להפעיל אותה בשלט רחוק ובכך לאפשר לאנשי המקצוע לבצע את עבודתם, גם אם אינם נמצאים ממש בקרבה למיקום התקלה.

 

ביובית קומבי לשאיבות מורכבות בעומק הביוב

במקרים מסוימים, הנזק בצנרת ממוקם ממש בעומק הביוב, בין אם מדובר באזור נמוך מאוד או לאורך קווי הביוב האופקיים. במצב כזה, יש צורך בכוח אדיר של שאיבה, שיצליח "לינוק" אליו את הפסולת שסותמת את הצינור גם אם היא מאוד רחוקה מהפתח.

ביובית מסוג קומבי לשאיבות ביוב או שחרור סתימות בצנרת מהסוג הזה היא מצוינת, בגלל שיש לה את העוצמות הדרושות כדי להתמודד עם כל משימה, גם אם יש צורך להגיע למעמקי הצינור ולשאוב ממנו לכלוך או צבר של שומנים שנתקע שם.

 

שאיבת הצפות של מים ומי שופכין בכמויות גדולות

יש הבדל גדול בין הצפה של ביוב ביתי, שנגרמה בגלל כיור סתום או אמבטיה שהפתח שלה נחסם, לבין הצפה שכוללת כמויות מים אדירות, או של מי ביוב, שיצאו החוצה מהצנרת בגלל פתחי ביוב סתומים ברחוב ראשי של עיר צפופה.

קווי ביוב שמשמשים אנשים רבים, סביר שיהיו עם בלאי גבוה יותר, עם נזקים לאורך הצנרת עצמה ועם חסימות בדרגות שונות לאורך הקווים.  מסיבה זו, גם חסימה מלאה בצינור שמייצרת הצפה בתשתית בסדר הגודל הזה, תגרום להצפה של כמויות מים גדולות מאוד.

כדי לשאוב הצפה במצב כזה, צריך ביובית חזקה עם מיכל מספיק גדול, שיהיה אפשרי לשאוב לתוכו את כל המים הללו.

גם כשהביוב עולה ומציף את הרחוב, שמתמלא בשפכים ובפסולת ביוב, צריך את העוצמה הייחודית של ביובית קומבי לפינוי שפכים, ייבוש ההצפה והחזרת המערכת כולה לפעילות תקינה.

 

ביובית קומבי
שאיבת כמויות עצומות של מים כמו בהצפה בביוב ברחוב – מצריכה ביובית קומבי שתוכל להכיל את כמויות המים הגדולות

 

מחיר ביובית קומבי – כמה עולה?

כמו כל שירותי הביובית שאנחנו מציעים, גם כאשר יש צורך בביובית קומבי המחירים יהיו נוחים ומשתלמים במיוחד.

מתי צריך ביובית קומבי ומתי ביובית נמוכה, או סטנדרטית? זה כבר תלוי במשימה עצמה, כלומר בסוג הבעיה שקיימת במערכת הביוב ובחומרה שלה.

במקרה של צורך לפנות כמויות גדולות מאוד של פסולת ביוב או מי שופכין, ייתכן שיתווספו עלויות: בשל הצורך להעביר את הנוזלים הללו לאתרים מורשים בלבד, שיש לשלם עבור העברת השפכים אליהם, המחיר הסופי יהיה תלוי בין היתר גם בכמות הספציפית של הנוזלים שהועברה.

גורמים כמו שעת הקריאה, מורכבות התקלה ומעטפת הפתרונות הכוללת שנציע כדי לטפל בה, ישפיעו על המחיר הסופי.

אנחנו זמינים עבורכם לכל שירותי הביובית 24/7 כמובן, אך שירות בשעות הלילה, בשבתות ובחגים יכול להיות יקר יותר.

חשוב להדגיש, כי תמיד ניתן הצעת מחיר הוגנת, שתכלול את כל מרכיבי השירות, מתוך רצון להעניק טיפול יסודי בתקלה ולאפשר לכם להשתמש במערכת הביוב התקינה שלכם לתקופה ארוכה ולא לשוב ולהתמודד עם אותה הבעיה בתוך זמן קצר.

 

יתרונות של ביובית קומבי לעומת ביוביות מסוגים שונים

ביובית קומבי בהשוואה לביוביות אחרות נחשבת, כאמור, לחזקה הרבה יותר, אך בשאלה מתי צריך ביובית כזו ומתי כדאי להזמין סוגים אחרים של ביוביות, התשובה יכולה להשתנות והיא תלויה, בכל פעם מחדש, במאפייני התקלה שיש לטפל בה.

בטבלה הבאה ריכזנו את עיקר היתרונות של ביובית קומבי, אל מול הביובית המצוינות האחרות שאנחנו מחזיקים, כדי להמחיש מדוע סוג זה של ביובית הוא המתאים ביותר לטיפול בתקלות ביוב מסובכות וקשות:

ביובית קומבי יתרונות עיקריים מול ביוביות קטנות או רגילות פתרונות לבעיות ביוב מורכבות
משאבת וואקום חזקה במיוחד יכולת לשאוב החוצה גם את פסולת הביוב הקשה והדביקה ביותר
יכולת למחזר מים ולהפריד אותם מפסולת ביוב השימוש החוזר במים שהופרדו, מעניקה לביובית הקומבי אפשרות לשטוף את הצנרת באמצעותם ובכך נחסכים משאבים וכספים רבים
מיכלית גדולה ועמידה על משאית הביובית עצמה שאיבת הצפות של מים או של ביוב בהיקפים גדולים מאוד, כולל שאיבת בריכות
יכולת לשאוב ולפנות שפכים בכמויות אדירות ריקון בורות ספיגה ענקיים ומפרידי שומנים עצומים, כמו שיש במפעלים
אפשרות לשלוט בצריכה של הדלק בביובית קומבי חיסכון בכסף ושימוש יעיל באנרגיה של הביובית בזמן פעולתה
הפעלת הביובית באמצעות שלט רחוק שליטה בביובית ללא מגע יד אדם באמצעות מערכת ממוחשבת, מה שמאפשר דיוק רב יותר בכל משימה

ביובית לעבודות ביוב מורכבות – ביובית אלפא!

אין טעם להתעכב עם פתרונות זמניים, לבעיות ביוב קשות כמו סתימה במעמקי הצנרת או הצפה של מי ביוב בכמות גדולה – צרו קשר ונשמח לשלו אליכם ביובית מתקדמת.

היכולות האדירות של הביובית הזו בשילוב עם המחירים המנצחים שלנו והשירות האדיב, מאפשרים לכם לקבל את הפתרון הטוב ביותר לכל תקלה, חמורה ככל שתהיה, במערכת הביוב שלכם – ולהשיב אתכם לשגרה תוך זמן קצר!