אצלנו בביובית אלפא תקבלו שירותי ביובית באלעד ברמה הגבוהה ביותר – אנחנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה לטיפול בכל תקלות הביוב!

למה חשוב לטפל בתקלה בביוב מיד כשמגלים אותה? איך ניתן לפתוח סתימה חמורה בצנרת וכיצד אנחנו מצלמים את החלק הפנימי של קווי הביוב? איך שואבים הצפה במקומות נמוכים וכמה זה אמור לעלות? מייד נענה על הכל.

 

ביובית באלעד במחיר ללא תחרות – זמינים עבורכם 24 שעות!

שאיבות ביוב באלעד מסביב לשעון – שאיבת הצפות מים וביוב גם בחניונים ומקלטים

פתיחת סתימות ביוב באלעד, כולל שחרור חסימות מורכבות בעומק הצנרת

צילום קווי ביוב בעיר אלעד עם סיב לאיתור תקלות

 שירותי ביובית בכל רחבי אלעד: רובע A, רובע B, רובע C,

רובע D, נווה יצחק וביתר האזורים בעיר

להצעת מחיר, התקשרו אלינו >>

טלפון ליצירת קשר: 055-9703793

 

ביובית באלעד במחיר מיוחד
שירותי ביובית באלעד – הגעה מהירה עד אליכם במחיר נוח

 

 

ביובית באלעד אשר מתאימה לשאיבה של כל הצפה

כאשר תיפנו אלינו על מנת לקבל שירותי ביובית בעיר אלעד, תגלו שאנחנו מציעים לכם ביוביות שמתאימות לשאיבת הצפות בכל סדרי הגודל. מקובל לחלק את הביוביות השונות לסוגים הבאים:

#1 ביובית רגילה – זוהי ביובית שנישאת על גבי רכב מסחרי בינוני וכוללת מיכל שאיבה ומשאבה חזקה מאוד. ביובית שכזאת מתאימה לעבודות שאיבה שונות בהיקף בינוני והיא אינה מאופיינת ביכולות נגישות גבוהות, כך שהיא עובדת בדרך כלל מהכביש.

#2 ביובית משאית – שאיבת הצפות באלעדבקנה מידה גדול מבוצעת על ידי ביובית גדולה יותר מהרגיל, כזאת הנישאת על גבי משאית וכוללת משאבה שמספקת עוצמת שאיבה אדירה ומיכל איסוף עצום. בדומה לביוביות הרגילות, ביובית משאית אינה מתאימה לשימוש במקומות שאינם נגישים.

#3 ביובית נמוכה ביובית זו נישאת על גבי רכב מסחרי קטן יחסית, כך שניתן לשאוב באמצעותה הצפות שמתרחשות גם במקומות עם גישה בעייתית. שירותי ביובית נמוכה באלעד נדרשים כאשר ההצפה מתרחשת בחניון עם מגבלת גובה, ברחוב צר מאוד ועוד.

#4 ביובית ניידת סוג זה של ביובית כולל משאבה חזקה שאותה ניתן לנייד ממקום למקום על גבי עגלה מיוחדת. משתמשים בביובית ניידת כאשר מדובר במקומות שאינם נגישים לכלי רכב, למשל שטחים חקלאיים, פירי מעליות, מרתפים, מקלטים ועוד.

לא כל חברה יכולה לספק שירותי ביובית באלעד עבור שאיבה של הצפות בכל סדרי הגודל וכאן מתבטא היתרון שלנו. אנחנו מחזיקים במספר סוגי ביוביות ונוכל לעזור לכם עם מגוון רחב של בעיות ביוב.

שאיבות ביוב באלעד נדרשות פעמים רבות גם במקרה של בורות ביוב מיוחדים, דוגמת בור ספיגה או בור שומן. חברת ביובית אלפא היא קבלן ביוב מורשה, כך שאנחנו בעלי ההיתר לבצע גם משימות שאיבה מהסוג הזה.

 

פתיחת סתימות ביוב באלעד באמצעות ביובית חזקה

סתימות ביוב מהוות חלק בלתי נפרד מחיינו וככל שמערכת הביוב תתיישן יותר, כך התדירות של מקרים אלו תעלה בהתאם. מסיבה זו חשוב מאוד לנצל את שירותי הביובית שלנו על מנת לבצע ניקוי קווי ביוב תקופתי במערכת.

אם בכל זאת מתרחשת סתימה, חשוב לטפל בה כמה שיותר מהר, גם כן באמצעות ביובית. פתיחת סתימות ביוב באלעד מתבצעת באמצעות צוות הביובית שלנו, שמחדיר את צינור הביובית עד לנקודת החסימה, מפעיל עוצמת שאיבה והזרמת מים לסירוגין בעוצמה גבוהה וכך מסיר את החסימה.

הביוביות שלנו מסוגלות להתמודד גם עם סתימות מורכבות יותר, כמו אלו:

#1 פתיחת סתימות שורשיםחדירת שורשים לביוב היא אינה תופעה חדשה באלעד. עד לפני כמה שנים כאשר שורשים חסמו את הצינורות, עלה הצורך לחפור באדמה ולהוציא את השורשים תוך כדי גרימת נזק לנצרת, מה שייקר מאוד את העלויות.

כיום אנחנו יכולים לבצע עבורכם משימות הסרת שורשים מהביוב באלעד בצורה הרבה יותר פשוטה ובכך לחסוך לכם בזמן ובכסף. אנחנו עושים זאת על ידי הזרמת זרם מים בעוצמה חזקה דרך צינור הביובית, שבקצהו מותקנת גם דיזה קוצצת מיוחדת.

לחץ המים ופעולת הקיצוץ של הדיזה מספיקים לפתיחת רוב סתימות השורשים. במידת הצורך אנחנו יכולים להחדיר לתוך הצנרת גם רובוט מיוחד עם זרוע מסורית לסילוק שורשים עבים ועיקשים במיוחד.

#2 פתיחת סתימות פסולת בניין – עצלנות, רשלנות או חוסר תשומת לב של קבלנים עשויה להסתיים בחדירת פסולת בנייה, מתכות, אבנים, גבס ועצים לתוך צנרת הביוב שלכם. פסולת זו אינה זורמת טוב עם הנוזלים בצנרת, שוקעת וגורמת לחסימה קשה במיוחד.

פתיחה של סתימה בבניין נחשבת ליותר מורכבת, שכן נדרשת עבורה ביובית עוצמתית במיוחד שמספקת לחץ מים מאוד חזק, עם חיבור של דיזה שמסוגלת לרסק את המשקעים הקשים שנוצרו. אנחנו יכולים לשלוח אליכם ביובית באלעד גם עבור פתיחת סתימות מורכבות שכאלה.

#3 פתיחת סתימות שומנים – הזרמת שומנים לתוך הביוב גורמת בסופו של דבר להיווצרות משקעים מוצקים שחוסמים את הצינורות. סתימה מורכבת שכזו אף היא מחייבת שימוש בביובית.

הביובית מסוגלת לספק לחץ מים חזק ביותר, לעיתים גם מים חמים בשילוב דטרגנטים להמסת המשקעים. במקרה הצורך ניתן לחבר לצינור הביובית גם דיזה ממסת שומנים שעוזרת מאוד בתהליך.

 

ביובית באלעד
הצינורות החזקים של ביובית באלעד עמידים בלחץ מים גבוה הדרוש לפתיחת סתימות מורכבות

 

מחיר ביובית באלעד

מחיר ביובית באלעד נקבע על פי גודל ההצפה שצריך לשאוב ומורכבות הסתימה שצריך לפתוח, שכן היבטים אלו משפיעים על סוג הביובית שתישלח אליכם וגם על זמן העבודה. מידת הדחיפות בהגעת הביובית אליכם גם כן משפיעה על המחיר, כמו גם צורך שלכם בשירותים נוספים מאיתנו.

שירות מורכב כגון צילום קווי ביוב, פעולה שלעיתים נדרש לבצע על מנת לאתר סתימה במערכת ולפתוח אותה, יכול לייקר את המחיר. בכל מקרה, אצלנו בביובית אלפא תמצאו את המחירים הכי משתלמים שיש.

ביובית באלעד מחיר לשירות מחירון מומלץ לשירותי ביוב בעיר (לא כולל מע"מ)
עלות שאיבות ביוב עם ביובית באלעד החל מ- 1200 ₪
מחיר ריקון בור ספיגה או בור שומן החל מ- 650 ₪
עלות שאיבת הצפות עם ביובית נמוכה באלעד החל מ- 790 ₪
מחיר שחרור סתימת ביוב ביתית (בגלל מגבונים, חיתולים וכדומה) החל מ- 650 ₪
עלות שטיפת צנרת ביוב בלחץ מים גבוה החל מ- 750 ₪
מחיר תיקון צנרת ללא הרס החל מ- 1800 ₪
מחיר הפעלת רובוט לתיקון צנרת ביוב החל מ- 2000 ₪

עבודות ביוב באלעד – רק עם ביובית אלפא!

אז אם אתם מחפשים אינסטלטור ביוב באלעד, אתם כבר יודעים למי לפנות – אלינו לחברת ביובית אלפא – קבלן ביוב מורשה ומנוסה אשר זמין עבורכם 24 שעות ביממה ויכול להגיע אליכם במהירות, בכל שעה ויום שתצטרכו.

 

ערים נוספות בסביבה: ביובית בפ"ת, שאיבות ביוב בראש העין