אנחנו בביובית אלפא זמינים עבורכם 24 שעות ביממה למגוון תקלות ביוב, ביניהן פתיחת סתימה בחצר שהיא פעולה שחשוב לבצע אותה כמה שיותר מהר!

חשוב לפתוח סתימות בחצר במהירות, על מנת שלא לגרום למצב בו מערכת הביוב עולה על גדותיה, מציפה את כל החצר שלכם ואף חודרת אל תוך הבית. אנחנו יכולים להגיע אליכם לכל מקום בארץ, לשחרר את הסתימה, לתקן אותה ואף לשאוב את הנוזלים, במידה ובכל זאת נגרמה הצפה.

מהן הסיבות לסתימת ביוב בחצר, כיצד אנחנו יכולים לפתוח חסימה כזאת וגם כמה זה עולה לפתוח סתימה בחצר? כל התשובות לפניכם.

 

טיפול בסתימת ביוב בחצר – שירות מקצועי במחיר מנצח!

✔️ שחרור סתימה בחצר, כולל ניקוי ושטיפת קווי ביוב ובורות

✔️ פותחים כל סתימה בחצר הבית במקצועיות!

✔️  צוות מקצועי לפתיחת סתימות ביוב בחצרות וגינות

✔️ שירותי מקצועי, מכשור מתקדם ואחריות על העבודה

✔️ להצעת מחיר, התקשרו אלינו >>

טלפון: 055-9703793

 

פתיחת סתימה בחצר
פתיחת סתימה בחצר מונעת החמרה של התקלה בביוב – לכן חשוב להזמין שירותי ביובית כמה שיותר מהר מביובית אלפא!

 

 

סתימת ביוב בחצר – מדוע זה קורה?

קווי הביוב בחצר שלכם הם בעצם צינורות שמהווים המשך לקווי הביוב הקטנים יותר, שראשית דרכם היא בפתחים שבתוך הבית, כלומר, השירותים, הכיורים וכו'.

צינורות הביוב שבתוך הבית הם קטנים יחסית וגם קרובים לפתחים, כך שהרבה יותר פשוט לטפל בהם במקרה של תקלה, מה שניתן לביצוע על ידי אינסטלטורים רגילים.

לעומת פתיחת סתימות ביוב בבית, סתימה בחצר נחשבת להרבה יותר חמורה ומורכבת לטיפול, בשל העובדה שאלו צינורות הרבה יותר עבים וגדולים ואם הם נחסמים, ככל הנראה מדובר בגורם מאוד עיקש ומשמעותי.

גורמים שיכולים לסתום צנרת ביוב בחצר כוללים חדירת שורשי עצים, חדירת פסולת בניין, שומנים ועוד.

 

פתיחת סתימה בחצר – הסימנים שלפני

כאשר זרימת מי הביוב בתוך הצינורות בחצר אינה תקינה, הדבר גורם לשלל סימנים שאמורים לגרום לכם לצלצל אלינו כמה שיותר מהר, על מנת להזמין אותנו לבצע פתיחת סתימה בחצר שלכם.

הסימן הכי בעייתי הוא ריח של ביוב באזור הגינה שנגרם בשל העובדה שמי הביוב אינם מתפנים, לן הם מרקיבים ומעלים ריחות צחנה. סימנים נוספים שמצביעים על ביוב סתום בחצר הם:

#1 מי ביוב שעולים על גדותיהם כתלות במיקום הסתימה, מי הביוב שאינם מתפנים ימצאו דרך לפרוץ החוצה. נקודת היציאה יכולה להיות תוך המבנים (במקרה הרע) ובמקרה הפחות גרוע, המים יפרצו דרך שוחת ביוב סמוכה ויציפו את החצר שלכם.

#2 המים אינם מתפנים במהירות – אם המים בכיורי הבית יורדים באיטיות בעת השימוש, ייתכן שמדובר בסתימת ביוב במקום מרוחק יותר בחצר. במידה ואתם גרים בבניין מגורים, שאלו את השכנים האם גם אצלם מתרחשת התופעה.

במידה וכן, צלצלו אל חברה כמונו שמחזיקה בביובית ולא אל אינסטלטור רגיל.

#3 התרבות מזיקים – בביוב חיים מזיקים רבים שנהנים ממקורות המזון ומקומות המסתור הרבים שקיימים בו. כאשר מי הביוב עולים כלפי מעלה, עולים איתם גם המזיקים שונים (חרקים, מכרסמים), כך שאם שמתם לב שהם מופיעים בחצר שלכם בתדירות גבוהה יותר, כנראה שיש לכם בעיה של ביוב סתום.

שירות פתיחת סתימה בחצר הוא אומנם שירות שתוכלו לקבל מאיתנו במהירות, ממש כמו שירותי ביוב נוספים מסביב לשעון, אך אנחנו ממליצים לכם לא לחכות יותר מידי וזאת על מנת שלא תיגרם הצפה בחצר שלכם בסופו של דבר.

הקדימו תרופה למכה מרגע הופעת הסימן הראשוני ביותר וצלצלו אלינו מייד!

 

פתיחת סתימה בחצר – סדר הפעולות

כאשר עולה הצורך לבצע פתיחת סתימה בביוב בחצר, עליכם לפנות אל חברה מקצועית כמו ביובית אלפא שמקפידה על כל השלבים הנדרשים ומחזיקה בכל הציוד הנדרש לביצוע הפעולות השונות.

פתיחת סתימה בגינה מתבצעת על ידינו באופן הבא:

#1 שאיבת הצפה בחצר – במידה ונגרמה הצפת ביוב, ראשית כל נבצע שאיבה שלה באמצעות ביובית. באותה הזדמנות נשאב גם את שוחת הביוב על מנת לבדוק את מצבה. פתיחת סתימה בחצר במקרה הזה היא כבר ממש דחופה.

#2 צילום ביוב בגינה – מבאמצעות מצלמה זעירה נבדוק את מערכת צינורות הביוב בגינה שלכם, כך שניתן יהיה לדעת בוודאות היכן ממוקמת הסתימה ומה בדיוק גורם לה. בהתאם לממצאים נבחר את הכלים המתאימים ביותר לשחרור הסתימה בביוב.

#3 שחרור הסתימה פתיחת ביוב סתום בחצר מתבצעת על ידינו באמצעות ביובית. שחרור סתימה בחצר באופן זה מתבסס על לחץ מים גבוה, תוך כדי היעזרות במגוון רחב של ראשי צינור שיכולים לסייע בסילוק החסימה. למשל, דיזות קוצצות, דיזות ממסות ועוד.

לאחר פעולות אלו אנחנו מוודאים שהצינורות נקיים לגמרי מחסימות נוספות וזאת על ידי שטיפה של קו הביוב בגינה. ההמלצה שלנו היא לבצע שטיפת קו ביוב בחצר לא רק כאשר מתגלה סתימה כלשהי אלא גם באופן קבוע, במסגרת תחזוקה שוטפת של הבית והחצר.

 

פתיחת סתימה בחצר
כשיש שוחת ביוב שעלתה על גדותיה – יש להזמין שירותי פתיחת סתימה בחצר עם ביובית

 

כמה עולה לפתוח פתיחת סתימה בחצר הבית?

לעומת פתיחת סתימה בשוחת ביוב, שירות שגם אותו אנחנו מבצעים באמצעות ביובית, כאשר מדובר על פתיחת סתימה בחצר, הדבר בדרך כלל יותר מורכב – הנגישות יותר מסובכת מטיפול בתקלות דומות בתוך מבנה והדבר משפיע על סוג הביובית שנשלח, אם זו ביובית רגילה, ביובית נמוכה או ניידת.

לכל סוג ביובית מחיר שונה, כך שהעלות נקבע באופן פרטני עבור כל לקוח. בכל מקרה, כאשר תיפנו אלינו תגלו כי מחיר פתיחת סתימה בחצר לא חייב לקרוע לכם את הכיס כלל וכלל. הנה טבלה שמרכזת עבורכם את טווחי המחירים בתחום:

פתיחת סתימה בחצר מחירים עלות מומלצת לשירות
מחיר פתיחת סתימה בבור בחצר החל מ- 650 ₪
שחרור סתימה בחצר כמה עולה? החל מ- 650 ₪
מחיר שטיפה מלאה וניקוי קווים וצנרת בחצר החל מ- 1200 ₪
עלות שאיבת פסולת ביתית שגרמה לסתימה בחצר החל מ- 700 ₪
מחיר שאיבת הצפה בביוב לאחר סתימה בשוחה החל מ- 700 ₪
כמה עולה לפתוח סתימת ביוב בגינה עם לחץ מים גבוה החל מ- 750 ₪

פתיחת סתימה בחצר וטיפל בכל בעיה בביוב – רק עם ביובית אלפא

מתמודדים עם סתימה בשוחת ביוב בחצר? הביוב עלה על גדותיו ויצר הצפה גדולה של נוזלים מסוכנים? אנחנו כאן לשאיבת הצפה במהירות, שחרור סתימות ומגוון רחב של עבודות ביוב נוספות. מוזמנים לצלצל אל שירות הלקוחות שלנו ותקבלו מענה מיידי – מאיתנו בצוות ביובית אלפא.

 

אולי יעניין אתכם גם: סתימה בבניין | טיפול בהצפת מים בבית משותף